Nākamgad HTC izsludinās viedtelefonu LTE-tīkliem

2011.gadā HTC izlaidīs viedtelefonu LTE standarta ceturtās paaudzes mobiliem tīkliem, pastāstīja kompānijas ģenerāldirektors Pīters Čou (Peter Chou) FierceWireless intervijā. Diemžēl, Pīters Čou nestāstīja par tehniskajiem sīkumiem, atzīmējot tikai, ka tieši HTC izlaida pirmo pasaulē viedtelefonu 4G-tīkliem WiMAX – MAX 4G standarta tīkliem.

Vienlaikus parādījās informācija par kompānijas HTC komunikatoru, kurš tiks ieviests tirgū ar nosaukumu HD7 vai HD3. Viedtelefona raksturojumi ir pieticīgi: 4,3-collu skārienjūtīgs displejs ar 480×800 pikseļu (WVGA) izšķirtspēju, kamera ar 5-megapikseļu matricu, divkārša gaismas diožu zibspuldze un HD video ierakstīšanas funkcija 720p formātā, ka arī 8 GB iebūvētās atmiņas.

Turklāt tiek atzīmēts, ka slota zibatmiņas kartēm HTC HD3 var arī nebūt. Viedtelefona «sirds» ir gigaherca procesors Qualcomm Snapdragon, bet gadžets darbojas zem Windows Phone 7 operētājsistēmas vadības.

Interneta avotu rīcībā palika arī HTC 7 Trophy komunikatora raksturojumi, kurš darbojas zem Windows Phone 7 vadības. Šis viedtelefons ir uzbūvēts uz Qualcomm Snapdragon čipa ar 1 Ghz frekvenci, un tam ir 8 GB zibatmiņas.

[img]http://datuve/images/upload/20100926233744.jpg[/img]

Skārienjūtīgam displejam ar 3,8 collu diagonāli ir 480×800 pikseļu izšķirtspēja; tiek atbalstīts MultiTouch interfeiss. Jaunumam ir bezvadu Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n) un Bluetooth 2.1 adapteri, GPS uztvērējs ar A-GPS atbalstu, apgaismojuma, orientēšanas un tuvuma sensori, digitālais kompass, FM radio, MicroUSB ports, ka arī 3,5-milimetru ligzda austiņām.

Tiek atzīmēts, ka viedtelefons varēs darboties UMTS/HSPA 900/2100 MHz un GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz tīklos. Par laiku, kad komunikators varētu parādīties pārdošanā, un tā aptuveno vērtību nekas nav teikts.

Kā avots izmantotas Engadget, SlashGear, thenextweb.com un WMPowerUser.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us