Myfox – risinājums mājas drošībai

myfox

Šī unikālā drošības sistēma iekļauj vairākas ierīces, lai garantētu patiesu drošību mājā. Piemēram – dažāda veida HD kameras. Viena tipa kamera pārskata apkārtni un spēj atpazīt gan cilvēkus, gan dzīvniekus un citas lietas. Tā pat prot aprakstīt redzēto un ziņot īpašniekam par aizdomīgām darbībām uz viedtālruni, izmantojot speciālu aplikāciju. Kamerai ir arī nakts redzamības funkcija. Turklāt, ja kāds ir pamanījies kameru nozagt vai to sabojāt, visa ierakstītā informācija tiek saglabājas attiecīgajā drošības serverī vai arī viedtālrunī. Viss process tiek organizēts ar Wi-Fi palīdzību.

Otra veida kamera, kas līdzinās durvju zvanam ir piestiprināta pie durvīm, un tā ziņos par kādu klātesošu personu. Tā nosūta informāciju uz viedtālruni video formātā, un, būdams laukā vai tiesājot pusdienas, īpašnieks viedtālrunī redzēs informāciju par atnākušo viesi pie lieveņa, kuru arī varēs skaidri redzēt ekrānā. Ir iespējams arī sazināties ar viesi caur šo durvju zvana tehnoloģiju. Un, ja nu gadījumā aiz durvīm stāv aizdomīgs tips, ar viedtālruņa palīdzību vari pārsteigt viņu ar apžilbinošu gaismu vai signalizāciju, jo ārējā kamera, tāpat kā citas, ir savienota ar viedtālruni un aprīkota ar dažādām papildierīcēm. Viena no tām – jūtības sensori, kas spēj just vibrāciju, proti – kāda bumba atdūrusies pret mājas logu vai kāds cenšas ielauzties.

Trešā veida kamera, kas vēl ir izstrādes stadijā, ir ļoti interesanta un neierasta: tā ir maza, apaļas bumbas formā un manuāli vadāma – ripinoties pa telpu tā filmē notiekošo un pārraida uz viedtālruni. Tā ir tāda kā spiega ierīce, kas neuzkrītoši pārvietojas un tiek vadīta ar viedtālruni. Daži testētāji gn atzina, ka vadāmība šim prototipam brīžiem pieklibo, bet gala rezultātā tas noteikti tiks noslīpēts.

Šai visai drošības sistēmai ir arī pults, kas izmanto Bluetooth, kā arī automātiski var atslēgt visu sistēmu, tādējādi neizraisot viltus signalizāciju, kad saimnieks pats atgriežas atpakaļ savās mājās. Home Alarm izmaksās 279 ASV dolārus, taču Security Camera 179 dolārus, tātad – kopā rēķinot, tāds divu kameru komplekts izmaksātu 458 dolārus.

Vēl jāatzīmē fakts, ka īpašnieks savu māju var uzraudzīt, atrodoties arī vairāku kilometru attālumā, izmantojot vien aplikāciju un savu viedtālruni. Būdams darbā vai kur citur, vari neraizēties par mājās atstātiem bērniem vai par tās drošību no zagļiem, jo to visu pieskatīs Myfox.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us