Mūsdienīgas spēles uz Intel Mac

[url=http://www.transgaming.com/]Transgaming[/url] ziņo par iespēju uz Intel Mac spēlēt Windows spēles, izmantojot Cider dzinēju. Cider spēļu izstrādātājiem ļaus viegli un ātri pārnest spēles uz Intel Mac datoriem.

Pateicoties Cider dzinēja pārnesamībai Intel Mac lietotājiem vairs nevajadzēs ilgi gaidīt līdz kāda spēle nonāks uz viņu datoriem, jo šis dzinējs ļaus izlaist spēles vienlaikus uz abām platformām. Izstrādātājiem tas ļaus paplašināt savu tirgus daļu, veicot mazas vai pat nekādas izmaiņas spēles pirmkodā. Spēles, kuras būs savienojamas ar Cider dzinēju, būs savienojamas arī ar Cedega programmu, kas ļaus arī *nix lietotājiem tikt pie mūsdienīgām spēlēm.

[b]Kā darbojas Cider:[/b]
Cider operatīvajā atmiņa ielādē Windows programmu un tai piesaista optimizētas Win32 APIs versijas. Tas nozīme, ka izstrādātāji var strādāt pie viena pirmkoda, bet izstrādāt spēli vairākām platformām. Spēles, kas izmanto Cider var ieviest to pašu aizsardzību pret kopēšanu, spēļu savietošanas iespējas u.c. tehnoloģijas, kādas bija iecerētas uz Windows platformas. Tas nozīme, ka ir jāveic mazāk darba un būs mazākas izmaksas, lai spēli izstrādātu uz vairākām platformām.

Tagad būs par vienu iemeslu mazāk, kāpēc nepāriet uz Mac vai *nix. Iespējams pateicoties Cider, Mac tirgus daļa izaugs pietiekoši liela, lai programmu izstrādātāji apsvērtu iespēju pārnest savas spēcīgas programmas, kuras pietrūkst uz *nix platformām.

Raksta avots [url=http://www.macrumors.com/pages/2006/08/20060803142913.shtml]macrumors.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us