MSI šogad piedāvās uz Nvidia Tegra bāzētu planšetdatoru

Šī gada CES izstādē MSI netrūka, ko rādīt tās apmeklētājiem un lai gan uzņēmuma jaunie galddatori un klēpjdatori bija pietiekami interesanti, vislielāko apmeklētāju uzmanību piesaistīja MSI veidotais planšetdators ar Android operētājsistēmu. Izskatās, ka šogad planšetdatori atkal tiks pie iespējas sevi pierādīt, kas līdz šim tiem nav īpaši veiksmīgi izdevies. Tam pavisam noteikti varētu palīdzēt Apple A4 un [url=http://datuve/raksts/1841/Nvidia_prezente_Tegra_600_un_Tegra_650_multifunkcionalos_procesorus/]Nvidia Tegra[/url] platformas.

[img]http://datuve/images/upload/20100201142526.jpg[/img]
Balstoties uz [url=http://www.digitimes.com/news/a20100128PD214.html]DigiTimes[/url] sniegto informāciju, MSI šī gada otrajā ceturksnī laidīs klajā uz Nvidia Tegra platformas bāzētu planšetdatoru. Nav gan minēts, vai tā būs Tegra 1 vai Tegra 2, taču CES izstādē prezentētā planšetdatora gadījumā tas bija Tegra 2. Tāpat kā Apple veidotais iPad, arī šis planšetdators maksās apmēram 500 ASV dolārus – tāda esot MSI tirdzniecības direktora sniegtā informācija. Viņš arī esot atklājis, ka datoram būs 10 collu krāsains skārienjutīgs ekrāns, WiFi atbalsts, kā arī citas klēpjdatoram raksturīgas funkcijas. MSI piedāvāšot vairākus ierīces modeļus ar dažādu specifikāciju, atkarībā no tirgus pieprasījuma.

[img]http://datuve/images/upload/20100201142550.jpg[/img]
Nedaudz dīvaina šķiet MSI paziņotā planšetdatora cena. Arī Apple iPad cena ir ~500 ASV dolāru un daudzi uzskata, ka priekš tā funkcijām šī cena ir par lielu, taču izskatās, ka pārējie konkurenti sekos šim piemēram un cenu īpaši nemainīs. Vai cilvēki būs ieinteresēti maksāt par planšetdatoru vairāk nekā par netbook’u? To rādīs laiks.

[url=http://hothardware.com/News/MSI-Rumored-To-Introduce-500-TegraBased-Tablet-This-Year/]HotHardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us