Mozilla oficiāli laiž klajā Firefox 4 Beta 1

Mozilla ir oficiāli laiduši klajā Firefox 4 tīmekļa pārlūka pirmo beta versiju. Pagājušajā nedēļā tika publicēta Firefox 4 Beta 1 [i]candidate build[/i] versija – ja esat lejupielādējuši to, šī versija nekādas ievērojamas pārmaiņas nepiedāvās. [url=http://blog.mozilla.com/blog/2010/07/06/firefox-4-beta-1-tell-us-what-you-think/]Mozilla[/url] grasās izlaist Firefox 4 beta versijas ik pēc 2-3 nedēļām un gaida lietotāju atsauksmes.

Šī pārlūka versija sniedz pavisam nelielu ieskatu tajā, kas gaidāms Firefox 4. Jaunajā pārlūka versijā ir veiktas ne tikai vizuālas izmaiņas – tiek piedāvāts arī jauns spraudņu pārvaldnieks, kas atvieglos pārlūka pielāgošanu lietotāja vajadzībām. Pārlūka lietotāji ar WebM formāta palīdzību tagad varēs YouTube tīmekļa vietnē skatīties HD kvalitātes HTML5 video. Uzlabota arī pārlūka drošība, precīzāk, izlabotas nepilnības, kas atstāja neaizsargātu pārlūkā apskatīto vietņu vēsturi. Uzlabots arī pārlūka veikums sāknēšanas un lapu ielādes laikā.

[img]http://datuve/images/upload/20100707113259.jpg[/img]
Turpmākajās beta versijās būs citi jaunumi, taču ne visas jaunās funkcijas būs pieejamas pārlūka gala versijā, tieši tādēļ ir svarīgs lietotāju viedoklis un atsauksmes. Tieši šī iemesla dēļ, Firefox ir pievienojuši beta versijai atsauksmju spraudni, kas ļauj ērti nosūtīt savu viedokli, kad pārlūka lietošanas laikā saskaraties ar kādu lietu, par kuru vēlaties izteikties.

[img]http://datuve/images/upload/20100707113318.png[/img]
[url=http://www.techspot.com/news/39546-mozilla-officially-releases-firefox-4-beta-1.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us