Mozilla neplāno Firefox 3.5 beta5

Mozilla vadošajiem ziņu portāliem atklājusi, ka beta 4 būs pēdējā testa versija 3.5 Firefox pārlūkprogrammai. Nākamā fāze Firefox 3.5 attīstībā uzreiz būs “Release Candidate”. Korporācijas “Mozilla” Firefox nodaļas vadītājs Maiks Beltcners (Mike Beltzner) skaidro, ka “ugunslapsiņu” 3.5 ir plānots izlaist šī gada otrajā ceturksnī. Atgādināšu, ka 3.5 b1-3 versiju jau lieto 900’000 cilvēki.

Beltcnera kungs stāsta, ka Mozilla ir atrisinājusi atlikušās problēmas. Mozilla plāno palaist tikai vienu RC (release candidate), bet Beltcners atgādina, ka līdz šim katrai Firefox versijai līdz šim bija veseli trīs “palaišanas kandidāti”. Un tomēr vēl nav skaidrs, cik tad nu galu galā būs šie RC.
“Šī versija ir daudz [i]stingrāka[/i],” paskaidro Beltcners. Un kā tad savādāk, ja šajā pārlūkā tiks iekļauts TraceMonkey JavaScript dzinējs, kas trīskārt palielinās Firefox’a veiktspēju tādās lietās, kā, piemēram, JavaScript. Tuvākajās [i]pre-relīzēs[/i] Mozilla plāno pievērsties tīmekļa lapu savietojamību ar pārlūku, lai izvairītos no [i]web-lapu aplaušanas[/i].

Ja viss ritēs pēc plāna, tad Fx3.5 izlaidīs kaut kur maija beigās. Attēlā – ekrānšāviņš no versijas Firefox 3.1 beta 2

[img]http://datuve/images/upload/20090429233322.jpg[/img]

[url=http://tgdaily.com]TGDaily ziņa[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us