Mozilla Labs JetPack

Ar vairāk kā miljards Firefox papildinājumu instalācijām, Firefox papildinājumu (add-ons) izstrādes kopiena nenoliedzmi ir viena no lielākajām izstrādes kopienām tīmeklī. Šo izstrādes platformu jau tāpat būtu grūti pārspēt, bet tomēr izrādās, ka tā ir tikai maza daļa no absolūtā potenciāla, jo izmantojot JetPack lietojumprogrammatūras saskarsni, tiek paplašināts platformas potenciāls un tīmekļa izstrādes pielietošanas iespējas.

Īsāk sakot, JetPack ir lietojumprogrammatūras saskarsne, kas ļauj izmantot tīmekļa programmēšanas tehnoloģijas, lai izstrādātu Firefox paplašinājumus.

[img]/images/upload/20090523115232.png[/img]

Pēdējo četru gadu laikā, 8000 cilvēku komanda no Firefox paplašinājumu izstrādes kopienas ir izstrādājuši vairāk kā 12 000 paplašinājumu. Ar JetPack lietojumprogrammatūras saskarsni Mozilla Labs vēlas palielināt paplašinājumu izstrādātāju skaitu. Jebkurš, kas ir spējīgs izveidot mājaslapu, var pievienoties izstrādes komandai.

No gala lietotāja perspektīvas, JetPack ļaus pievienot pārlūkam jaunas fīčas nerestartējot pārlūku, tāpat nebūs savietojamības problēmas. Pateicoties Mozilla Labs iniciatīvai, JetPack ir atvērtā koda projekts, un visi ir laipni aicināti piedalīties tā izstrādē.

Sakotnējā 0.1. versija joprojām ir prototips. Tuvākajās nedēļās gaidāmi tās papildinājumi.

Kā sākt?

[url=https://jetpack.mozillalabs.com]Instalē un iepazīsties ar saskarsni[/url];
Pārlasi [url=https://jetpack.mozillalabs.com/tutorial.html]pamācību[/url];
Apskati [url=https://jetpack.mozillalabs.com/tutorial.html]demo[/url], vel [url=https://wiki.mozilla.org/Labs/Jetpack/In_The_Wild]demo[/url].

Sīkāka informācija – [url=http://labs.mozilla.com/2009/05/introducing-jetpack-call-for-participation/]Mozilla Labs[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us