Motorola uzsāk Droid 2 pārdošanu

Slavenais Droid – vispārdotākais viedtelefons uz Android operētājsistēmas bāzes – piekāpjas savam mantiniekam Droid 2. Jaunums jau ir pieejams ASV pēc iepriekšējiem pasūtījumiem un noslēdzot līgumu ar Verizon Wireless uz 2 gadiem.

No pirmā acu uzmetiena Droid 2 ir ļoti līdzīgs Droid. Ir nelielas ārējās atšķirības, piemēram, nedaudz pacelti taustiņi, bet vissvarīgākie jaunumi – ātrāks procesors un lielāks atmiņas apjoms – atrodas zem viedtelefona vāciņa.

[img]http://datuve/images/upload/20100816235745.jpg[/img]

Turklāt, Droid 2 kļūs par trešo telefonu ASV, kas atbalsta Android 2.2 operētājsistēmas Froyo versiju. Viena no galvenajām Android 2.2 Froyo īpatnībam ir iespēja pārvērst viedtelefonu par Wi-Fi hot-spotu un pieslēgt Internetam līdz 5 datoriem vai citām iekārtām. Droid 2 ir pirmais viedtelefons, kas nokļūs pārdošanā ar instalētu Android 2.2.

Pēc Engadget datiem, Droid 2 ir aprīkots ar 3,7-collu skārienjūtīgu displeju, 5-megapikseļu kameru, 8GB zibatmiņu un microSD formāta atmiņas karšu atbalstu (8 GB karte ir komplektā). Operatīvā atmiņa ir paplašināta līdz 512 МB, bet kopējais atmiņas apjoms var sasniegt 40 GB.

Vērts atzīmēt, ka Droid 2 oficiālajā preses apskatā nav viedtelefona tehniskā raksturojuma. Tikmēr, Motorola un Verizon paziņoja, ka septembrī piedāvās speciālo viedtelefona versiju: R2D2 Droid 2 būs līdzīgs robotam no “Zvaigžņu kariem”.

Kā avots izmantotas Engadget, Verizon Wireless un Motorola.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us