Motorola piedāvā «zaļo» telefonu GRASP

Motorola papildināja savu mobilo telefonu līniju, izlaižot ekoloģisku modeli GRASP. Motorola GRASP pārdošanas sāksies pirms trešā ceturkšņa beigām. Pēc ražotāja paziņojuma, šī „zaļā” (gan tiešā, gan pārnestā nozīme) aparāta elementi nesatur tādas kaitīgas vielas, kā antipirēnus (BFR), polivinīlhlorīdus (PVC) utt. Jaunuma korpuss var būt pilnībā pārstrādāts pēc izmantošanas.

Motorola GRASP ir aprīkots ar QWERTY-tastatūru, tam ir 2,2-collu displejs ar 220×176 pikseļu izšķirtspēju, 1,3- megapikseļu kamera, Bluetooth 2.1 modulis, 3,5 milimetru izeja austiņām, GPS uztvērējs, USB 2.0 ports, mūzikas atskaņotājs un «līdz 8 GB lietotāja atmiņas» (spriežot pēc visa, tiek domāts šāda apjoma atmiņas karšu atbalsts).

[img]http://datuve/images/upload/20100805194612.jpg[/img]

Pasludinātais autonomās darbības laiks ir līdz 5,3 stundām runas pārraides režīmā un gandrīz 18 diennaktis gaidīšanas režīmā. Tiek atbalstīti CDMA EV-DO mobilie tīkli. Telefons sver 105 g, bet tā izmēri – 94×61×13 mm.

Turklāt, Motorola piedāvā viedtelefonu ME511, kas ir FlipOut modeļa modifikācija un ir domāts pārdošanai ASV. Atšķirībā no FlipOut, jaunums ir aprīkots nevis ar parastu Wi-Fi adapteri, bet ar kombinētu Wi-Fi/WAPI kontrolieri. Viedtelefons Motorola ME511, kas ir izpildīts „rotatora” formfaktorā, ir aprīkots ar QWERTY tastatūru, GPS navigācijas uztvērēju, 3 megapikseļu kameru, 2,8 collu skārienjūtīgu ekrānu, FM uztvērēju, Bluetooth moduli utt. Modelim ir Android 2.1 operētājsistēma ar Motorola „sociālo” uzbūvi MOTOBLUR.

Kā avots izmantota Motorola.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us