Motorola piedāvā Rambler un Bali telefonus

Коmpānija Motorola piedāvā mobilo telefonu ar nosaukumu Rambler. Tā mērķauditorija ir lietotāji, kuriem ir svarīgs ātrs tekstа salikums sms un e-pastam, kas, kā likums, ir ierasta lieta jauniešu vidū.

Radot Rambler viedtelefonu, kompānija Motorola lielu uzmanību veltīja gadžeta funkcionalitātei teksta rakstīšanas un pārraides ziņā. Šajā modelī ir visas SMS, MMS, e-mail un IM standarta teksta pārraides funkcijas.

[img]http://datuve/images/upload/20100730173528.jpg[/img]

Telefons ir salokāms un aprīkots ar QWERTY tastatūru, GPS navigācijas uztvērēju, diviem krāsu displejiem, ka arī kameru ar 1,3, megapikseļu matricu ar videoierakstīšanas funkciju, Bluetooth stereo moduli un microSD slotu. Motorola Rambler izgudrotāji neaizmirsa arī par ielādējamām spēlēm, fona attēliem un ringtoniem.

Kompānija Motorola kopā ar operatoru Boost Mobile piedāvā arī „salokāmu” telefonu Bali. Modelim ir nevis QWERTY tastatūra, bet parasta burtu-ciparu tastatūra ar standarta T9 mehānismu, mūzikas atskaņotāju un slotu microSD atmiņas kartēm. Korpusā ir arī “touch”-pogas atskaņotāja un citu pielikumu vadīšanai. Tomēr par to visu patērētājam nāksies maksāt par pusotru reizi vairāk nekā par Motorola Rambler. Pārējās Motorola Bali modeļa raksturīpašības ir tādas pašas kā Motorola Rambler.

Abi telefoni nonāks pārdošanā 11. augustā. Amerikas tirgū Motorola Rambler tiek vērtēts ar $99,99, Bali –– $149,99.

Kā avots izmantotas Motorola un Boost Mobile.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us