Motorola oficiāli izsludina Milestone 2 viedtelefonu Eiropai

Pēc gandrīz mēneša Droid 2 pasludināšanas Motorola piedāvā tā starptautisko versiju – Milestone 2. Atgādināsim, ka Droid 2 ekskluzīvi izplata Verizon Wireless mobilais operators tikai ASV teritorijā.

Jaunums ir Droid 2 viedtelefona Eiropas versija, kas paredzēta GSM/GPRS/EDGE un UMTS/HSDPA tīkliem (otrais Droid, atgādināsim, atbalsta CDMA EV-DO tīklus). Atzīmēsim arī, ka Motorola Milestone 2 nomaina Milestone modeli. Jaunais viedtelefons ir aprīkots ar izbīdāmu QWERTY-tastatūru («sāna slaidera» formfaktors), 3,7-collu skārienjūtīgu displeju ar 480×854 pikseļu (FWVGA) izšķirtspēju, HDMI-portu, GPS navigācijas uztvērēju, 8 GB iebūvētu zibatmiņu telefonā plus microSD slotu ar karšu atbalstu līdz 32 GB.

[img]http://datuve/images/upload/20100902162453.jpg[/img]

Milestone 2 ir pilnībā pārstrādāts tatstatūras bloks. Taustiņi ir kļuvuši lielāki, ērtaki (pateicoties savai izliektai formai), bet 5 pozīciju mini kursorsviras vietā tika izmantoti kursora vadīšanas taustiņi. Fotokamerai (ar autofokusu un dubulto gaismas diožu zibspuldzi) ir 5 megapikseļu izšķirtspēja, bet atšķirībā no Milestone fotomoduļa, ar šo kameru iespējams uzņemt video ar 720p izšķirtspēju. Viedtelfona “pildījums” arī ir mainīts: aparātam ir TI OMAP procesors ar 1GHz frekvenci un 512 MB operatīvās atmiņas.

Milestone 2 sākotnēji tiek piegādats ar Google Android 2.2 Froyo operētājsistēmu (ar firmas “sociālo” MOTOBLUR interfeisu), kas piešķir tam zināmu ražīguma pieaugumu, Flash 10.1 plaginu un iespēju pārvērst termināli par Wi-Fi pieejas punktu.

Eiropā aparāts parādīsies šī gada ceturtajā ceturksnī un tiks pārdots par pagaidām nezināmu cenu.

Kā avots izmantota Mobiflip.de.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us