Motorola mācās mīlēt Linux

Motorola plāno uzsākt jauna mobilo telefonu tīkla aprīkojuma pārdošanu, kas izmantos uz Linux balstītu kodu. Izmantojot Hewlett-Packard Integrity cx2600 serveri Motorola pirmoreiz plāno sākt izmantot Linux kā programatūras balstu. Līdz šim Motorola izmantoja vienīgi pašu rakstīto programatūru savu produktu atbalstam. Serveri tiks pārdoti lielajiem un vidējiem zvanu centru apkalpotājiem. Pirmie tehniskie izstrādājumi jau tiekot testēti.

Aprīkojums būs pārdošanā pēc 12 – 18 mēnešiem. Tiek ziņots, ka citi lielākie piegādātāji Nokia, Ericson, Nortel Networks, Lucent Technologies arī jau gatavojas pāriet un pielāgoties jaunajiem apstākļiem. Ir zināms ka izmantotā Linux distribūcija būs izmainīta Debian. Neiešana kopā ar HP lielākajiem partneriem Red Hat un SUSE ir saistīta ar šo sistēmu specifikāciju trūkumiem priekš mobilo sakaru sistēmas veidošanas.

Arī Motorolas sadarbības uzsākšana ar Hewlett Packard nozīmē, ka vairākus gadus uz priekšu Motorola izmantos HP tehnoloģijas un pārdos tās tālāk klientiem. Integrity cx2600 serveris ir aprīkots ar diviem 1.3 GHz Intel Itanum “Madison” procesoriem ar integrētu 3MB 3 līmeņa kešatmiņu , var ietilpināt līdz 24 GB atmiņas (līdz 12 PC2100 ECC Registred DDR266A SDRAM – min 1 GB), uztur 4 PCI-X 64bit/133Mhz spraudņus, dual-channel ultra 160 SCSI, ir 4U formā. Sīkāku specifikāciju varat izlasīt šeit.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us