Motorola izstrādā jauniešu Android-komunikatoru Charm

Motorola izstrādā jauniešu Android-komunikatoru Charm, ziņo portālsEngadget. Turklāt, T-Mobile operators jau izlaida apmācības materiālus par jauno Motorola Charm smartfonu ar Motoblur.

Nākotnes «guglofonam», kas izpildīts vienbloka formfaktorā, ir QWERTY-tastatūra un horizontāli orientēts skārienjūtīgs displejs. Runājot par smartfona formfaktoru gribās atzīmēt, ka visdrīzāk ierīce tiks pozicionēta kā alternatīva vēl vienam kvadrāta aparātam no Motorola – FlipOut rotatoram, kuram ir QWERTY tastatūra, Android 2.1, MotoBlur, 2,8 collu skārienjūtīgais QVGA displejs, 3G, WiFi, GPS, Google Maps (ar bezmaksas navigāciju), Crystal Talk runas kvalitātes uzlabošanas tehnoloģiju. Ar dažiem eksterjera elementiem Charm atgādina FlipOut modeli, kas izsludināta jūnija sākumā.

Portāls engadget.com apgalvo, ka Charm smartfona funkcionēšanu nodrošina Android 2.1 opērētājsistēma ar atjaunotu MotoBlur ”uzbūves” versiju, kas nodrošina pieeju dažādiem sociāliem servisiem (Facebook, Twitter u.c.). Tikai pats MotoBlur, iespējams, ir uzstādīts virsū Android 2.1, un satur tādus pašus mērogojamus vidžetus, kurus mēs redzējām Droid X, plus uzlabota integrācija ar Facebook un Twitter.

Ar Motorola Charm izplatīšanu nodarbosies mobilā tīkla operators T-Mobile, tomēr informācija par smartfona izsludināšanas termiņiem informācijas nav.

Atgādināsim, ka 23.jūnijā kompānija oficiāli izsludināja Motorola Droid X smartfonu. Modelis parādīsies tirgū 15.jūlijā. Diemžēl ir zināma tikai vērtība ASV ar līgumu uz diviem gadiem un tā sastādīs $200.

Kā avots izmantota engadget.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us