Motorola izlaidīs „globālo” viedtelefonu Droid Pro

Кompānija Motorola gatavojas izlaist „guglofonu” Droid Pro, ziņo Engadget ar atsauci uz “kompetentiem avotiem”.

Pēc datiem, jaunums, kuram ir piešķirts modeļa numurs A957, ir Droid 2 viedtelefona «globālā» versija, t.i. atbalsta darbu GSM/HSPA un CDMA EV-DO tīklos. Otrs Droid, atgādināsim, ir paredzēts tikai pēdējam tīklam.

Pārējā ierīču raksturojumi ir gandrīz vienādi, t.i. jaunais modelis, kuram ir 1,3 GHz procesors un Android 2.2 operētājsistēmas Froyo versija, ir aprīkots ar izbīdāmu QWERTY-tastatūru, GPS navigācijas uztvērēju, 3,7-collu (pēc citiem datiem – 4-collu) skārienjūtīgu displeju ar 480×854 pikseļu (FWVGA) izšķirtspēju, 5-megapikseļu kameru, 8GB zibatmiņu un microSD formāta atmiņas karšu atbalstu utt. Agrāk jau tika ziņots, ka viena no galvenajām Android 2.2 Froyo īpatnībam ir iespēja pārvērst viedtelefonu par Wi-Fi hot-spotu un pieslēgt Internetam līdz 5 datoriem vai citām iekārtām.

[img]http://datuve/images/upload/20100827135838.jpg[/img]

Nav izslēgts, ka izmaiņas notiks tikai ierīces dizainā un tā krāsu izpildījumā. Turklāt, kā ziņo portāls Unwiredview, Droid Pro maksās nedaudz vairāk kā Droid 2 – apmēram 200 ASV dolārus. Ir zināms, ka ASV ar modeļa izplatīšanu nodarbosies amerikāņu mobilais operators Verizon Wireless. Šī operatora mājas lapā jau ir parādījušies Motorola Droid Pro modeļa parādīšanās termiņi – Droid Pro pievienosies Droid modeļu virknei šī gada novembrī.

Kā avots izmantotas Boy Genius Report, Engadget, Unwiredview un Verizon Wireless.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us