Mortal Kombat ir pārāk cietsirdīgs Vācijai

Leģendārās cīņas Mortal Kombat jaunā versija, kuras tirdzniecība tiks uzsākta 19.aprīlī, varētu neparādīties Vācijā.

Spēles izdevējs Warner Bros. Interactive Entertainment sastapis pretdarbību no USK puses, organizācijas, kura izvērtē izklaides multivides materiālu saturu. Federālais dienests, kurš kontrolē multivides materiālu ietekmi uz jaunatni, arī nesteidzas laist spēli Vācijas tirgū.

Ir vērts atzīmēt, ka Mortal Kombat 2011 ir pilns ar asiņainām animācijām, vardarbības un slepkavības ainām, kuras nav ieteicamas bērniem un vienkāršiem cilvēkiem. Norautas kājas un rokas, izrauti iekšējie orgāni un asinis – ainas nav priekš vājajiem.

[img]http://datuve/images/upload/20110413015123.jpg[/img]

Projektu nevarēs izmēģināt arī nepilngadīgie austrālieši: Australian Classification Board novērtējis spēli, kā projektu spēlētājiem vecākiem par 18 gadiem, laikā kad maksimālais vecuma reitings kontinentā ir R15+.

[img]http://datuve/images/upload/20110413015104.jpg[/img]

Pašlaik nav zināms vēl viena Warner Bros. Interactive Entertainment projekta, asa sižeta spēles Fear 3, liktenis. Šīs spēles relīze notiks šī gada maijā. Tagad spēli pārbauda USK speciālisti. Acīmredzami seriāla trešā daļa tiks izlaista Vācijā ar nopietnām izmaiņām, tāpat kā pirmās divas daļas.

Kā avots izmantota gameswelt.de un SpieleRadar.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us