Mophie ārējais akumulators, ko var piestiprināt tālruņa aizmugurē

Mophie ārējais akumulators

Mophie ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas sāka ražot viedtālruņu ārējo akumulatoru komplektus, taču tā jaunākais izlaidums šai pieejai piešķir jaunu un visai parocīgu funkciju. Bateriju korpusa vietā, kuru var izmantot tikai ar vienu tālruni, jaunajā Juice Pack Connect tiek izmantota moduļu sistēma, lai akumulatoru varētu piestiprināt tālruņa aizmugurē, kur tas var veikt bezvadu uzlādi.

Tā ir radoša ideja, kas atrisina daudzas problēmas, kas ir gan parastajiem ārējiem akumulatoriem, gan modernākiem Qi akumulatoriem. Juice Pack Connect darbojas ar gandrīz jebkuru tālruni, kas atbalsta bezvadu uzlādi, nevis tikai ar vienu ierīci. Piestiprināšanas mehānisms ļauj Qi uzlādi izmantot pat atrodoties ceļā.

Turklāt Mophie sistēma ir modulāra, tādēļ, ja jūsu piespraužamais akumulators iztukšojas, varat vienkārši pievienot citu Mophie ierīci un turpināt uzlādi. Šeit paveras arī dažādas nākotnes iespējas: uzņēmums jau iekļauj tālruņa statīvu, kuru var piestiprināt pie galvenā stiprinājuma punkta, brīdī, kad tālrunis netiek lādēts. Ir viegli iedomāties, ka varētu tikt izveidoti arī citi produkti, kas varētu izmantot šī stiprinājuma priekšrocības.

https://i2.wp.com/img.talkandroid.com/uploads/2020/10/Mophie-Juice-Pack-Connect-ZAGG-2.jpg?resize=950%2C950&ssl=1

Pati bateriju pakete ir aprīkota ar 5000mAh akumulatoru, un tā piedāvā gan USB-C portu, gan Qi atbalstu, kurus abus var izmantot, lai vai nu uzlādētu Juice Pack Connect, vai arī uzlādētu otru ierīci. Mophie gan neatklāj, kāda veida jaudu piedāvā pats Juice Pack Connect.

Otra lielā Juice Pack Connect problēma ir tā cena, kas ir 79,95 ASV dolāri (aptuveni 68 eiro). Tas ir diezgan dārgi, salīdzinot ar, piemēram, 20 000 mAh USB-C ārējiem akumulatoriem, kas citreiz pat maksā mazāk par šo 5000 mAh bateriju.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us