Mobilo telefonu slāpētājs cigarešu paciņā

Portatīvais traucējumu ģenerators tiek ielikts cigarešu paciņā un slāpē GSM un 3G tīklu signālus desmit metru rādiusā.

Jūs kaitina, ka Jūsu sarunas biedrs skatās nevis uz Jums, bet uz telefona ekrānu? Sarunas laikā viņš lasa Twitter vai atbild uz ICQ ziņojumiem? Tad Jums palīdzēs Hidden Cellphone Jammer — portatīvais mobilo telefonu slāpētājs.

Ierīces ārējais izskats nerada aizdomas: diez vai kādu cigarešu paciņa jūsu kabatā darīs piesardzīgu. Tomēr, traucējumu ģenerators darbojas 10 metru rādiusā un slāpē gan GSM, gan 3G signālus.

[img]http://datuve/images/upload/20101207133030.jpg[/img]

Slāpētājs uzlādējas no iebūvētās litija jonu baterijas. Pilna lādiņa pietiek 2- 3 stundām nepārtraukta darba vai vairāk kā 300 gaidīšanas stundām. Komplektā ietilpst instrukcija un divas baterijas- parastā un automašīnas.

[img]http://datuve/images/upload/20101207133109.jpg[/img]

Interneta veikalā Chinavasion Hidden Cellphone Jammer maksā $46,02. Tomēr datuve.lv brīdina, ka šādu ierīču izmantošana ir pretrunā ar vairāku valstu likumdošanu.

Atgādināsim, ka novembrī nolūkam „izslēgt” apkārtējo mobilos telefonus tika izgudrots mobilā signāla apslāpētājs Portable GPS and Cell Phone Jammer. Šis portatīvais gadžets ar nedaudz lielākiem par standarta mobilā telefona izmēriem (97x47x18 mm) nepieciešamības gadījumā nodrošinās tā lietotājam pilnīgu klusumu, apslāpējot mobilo tīklu signālu 10m rādiusā.

Kā avots izmantota ChinaVasion.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us