Mobilie telefoni atvieglo iepazīšanos

Jaunā aplikācija meetMoi ir cilvēkiem, kas vēlas iepazīties, turklāt tās lietošana ir pavisam viegla; lejupielādējot to no Android Market un savienojot ar Facebook ar Facebook Connect starpniecību, nepieciešams izveidot kritērijus vēlamai cilvēku meklēšanai, un pēc tam vienkārši neizslēgt telefonu un pastaigāties, kamēr liktenis pats nāks pretī.

No sākuma nepieciešams lejupielādēt meetMoi no Android Market (aplikācija savietojama tikai ar Android) un savienot ar Facebook ar Facebook Connect starpniecību, pēc tam aizpildīt online- profilu par sevi un par to, ko gribi satikt un, visbeidzot, nosūtīt SMS no sava mobilā telefona ar ziņojumu par dzīvesvietu.

[img]http://datuve/images/upload/20100805003237.jpg[/img]

Izpildot šos vieglos meklēšanas noteikumus, var droši likt telefonu kabatā un doties pastaigā vai darīšanās. Tiklīdz kāds nonāk jūdzes rādiusā, aplikācija izsniegs paziņojumu par to un piedāvās aprunāties ar partneri. Piedāvājums būs derīgs stundas laikā. Ja partneris piekritīs, tad pāris varēs sarakstīties teksta čatā pusstundas laikā. Pēc pusstundas šī iespēja tiks atslēgta. Ja ir vēlme turpināt sarunu, nepieciešams apmainīties ar kontaktiem vai sarunāt tikšanos (turklāt, ja sarunu biedri atrodas blakus viens otram).

Lieliem iepazīšanās servisiem ir arī mobilās aplikācijas, kuras izmanto ģeolokāciju, tomēr meetMoi īpatnība ir push-paziņojumu izmantošanā; lai uzzinātu, ka tuvumā ir kāds interesents, nav nepieciešams nepārtraukti pārbaudīt telefonu – aplikācija paziņo par to pati.

Kā avots izmantotas Facebook un Android.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us