Mobile World Congress ietvaros tiks prezentēts jauns viedtelefons Nokia N9

Autoritatīvs somu resurss prosessori.fn ziņo, ka korporācija Nokia tuvākajā laikā piedāvās sabiedrībai kārtējo inovatīvo ierīci – Nokia N9.

Šis modelis kļūs par pirmo mobilo termināli, kas aprīkots ar pilnvērtīgu Intel procesoru. Jaunuma “sirds” būs Intel Atom ar 1.2 GHz frekvenci, kura skaitļošanas jaudas ļauj izmantot kā operatīvo sistēmu MeeGo, kas izveidota uz Linux OS bāzes. MeeGo ir abu kompāniju kopīgs darbs.

Pirmie viedtelefona tehniskie dati parādījās 2010.gada vidū. Tā, tagad ir zināms, ka Nokia N9 tiks izpildīts slider formfaktorā, un tiks aprīkots ar 4-collu AMOLED-displeju, QWERTY-tastatūru un atmiņu ar 64 GB apjomu. Turklāt, microSD slots ļaus to papildināt par vēl 32 GB.

[img]http://datuve/images/upload/20110126141208.gif[/img]

Attiecībā uz protokoliem un interfeisa spraudņiem, pagaidām ir zināms, ka N9 būs Bluetooth 2.1, WLAN (b/g/n) un HSPA + bezvadu sakaru moduļi. Attēlu skatīšanai uz cita displeja var izmantot HDMI portu. Videokamera ar 12 megapikseļu izšķirtspēju laus uzņemt video HD formātā. Iespējams, tiks izmantota kamera, kas tiek uzstādīta patreizējam “flagmanim”- Nokia N8.

Sīkāka informācija par viedtelefonu parādīsies pēc tā prezentācijas izstādē Mobile World Congress, kas notiks Barselonā no 14.līdz 17. februārim.

Kā avots izmantota prosessori.fn.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us