Mobiado piedāvā Classic 712EM sērijas telefonus

Jaunais telefons no Mobiado kompānijas, kura nodarbojas ar luksusa mobilo telefonu izstrādi un izlaišanu, ir Classic 712EM, un tas ir izpildīts šī ražotāja ierastā form-faktorā- “monobloks”. To varēs nopirkt vienā no četrām korpusa krāsām – Ebony, Cocobolo, Burl Black un Burl White.

Mobilā telefona Mobiado Classic 712EM korpuss ir izgatavots no augstas kvalitātes anodēta alumīnija, kas piešķir tam izturību un svaru, kas sastāda 145 gramus. Monoblokam ir eksotiska koka (kokobolo, ebenkoka, ka arī melnā vai baltā kapa) starpņi, bet vietējais skāriennejūtīgais ekrāns ir aizsargāts ar izturīgu safīru stiklu, kas pūlēts ar rokām.

[img]http://datuve/images/upload/20100706130555.jpg[/img]

Jauno Mobiado telefonu pamatā ir viens no Nokia modeļiem. Tāpēc tehnisko raksturojumu ziņā mobilais telefons Classic 712EM ir diezgan mūsdienīgs. Tajā ir 5 megapikseļu kamera ar zibspuldzi un videoieraksta funkciju, 1,17 Gb atmiņa, microSD karšu sloti, GPS-uztvērējs ar A-GPS atbalstu, trokšņu slāpēšanas sistēmu uz divu mikrofonu pamata, Bluetooth modulis un multimēdiju atskaņotājs (tas atbalsta AMR, MID, MP3, MP4, M4A, WMA un AAC formātus).

Classic 712EM darbojas GSM tīklu četros diapazonos un WCDMA tīklu trīs diapazonos, turklāt tam ir skāriennejūtīgs ekrāns ar 2,2 collu diagonāli un 320х240 pikseļu izšķirtspēju (QVGA). Ierīces izmēri 111,6×45,2×12,1 mm, svars –– 143,5 g, bet tā cena pagaidām netiek precizēta.

Kā avots izmantotas www.mobiado.com un www.unwiredview.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us