Mitsubishi LCD TV 149 iSP ar apjomīgu iebūvēto skaņas sistēmu

Cik skaļruņi ir jūsu mājas televizoram? 2? 4? Cik skaļruņi jums mājās ir kopā? Ieskaitot mājas kinozāli, kādi 10? Mitsubishi prezentējuši divus tālrāžus no 149 iSP sērijas, kas visu jūsu mājas audio aparatūru „saliek vienos vārtos”. Kompānija radījusi televizoru, kuram zem ekrāna atrodami vairāk nekā 10 nelieli skaļruņi.

Nereti novērojams, ka par dārgu naudu nopirktās telpiskās skaņas ierīces nemaz netiek pilnībā izmantotas vai arī slinkuma dēļ tiek izmantotas nepareizi (piemēram, visas skandas novietojot vienkopus). Cilvēku dzīves atvieglošanai vairāki ražotāji jau piedāvā mājas kinozāles ar tikai divām vai trim skandām un sintētisku telpiskās skaņas veidošanu, vai ar bezvadu skandām aizmugurē. Pašiem slinkākajiem Mitsubishi radījusi divus LCD TV – 46 collu LT-46149 (3300 ASV dolāri) un 52 collu LT-52149 (3700 ASV dolāri). Šie televizori īpaši ar to, ka jau ierīces korpusā iebūvētas 16 skaņas radīšanas ierīces – nav jāuztraucas par atsevišķu skandu izvietošanu vai pat izpakošanu.

[img]/images/upload/mitsu-149-isp_1.jpg[/img]
Televizoru sērijas iSP atšifrējums ir šīs skaņas tehnoloģijas atslēga – Integrated Sound Processor. Tā liek skaņai atbalsoties no telpas stūriem un sienām, tādējādi ļaujot nepieciešamajām skaņām nokļūt „aiz” patērētāja ausīm, līdzīgi kā aizmugurējie skaļruņi tipiskās 5.1 sistēmās. 120 Hz televizorā iebūvēts viegli uztverams uzstādīšanas palīgs, kas nepieciešams, lai precīzāk kalibrētu skaņu – jāievada telpas izmēri, TV un dīvāna atrašanās vieta un citi parametri.

[img]/images/upload/mitsu-149-isp-2.jpg[/img]
[img]/images/upload/mitsu-149-isp-3.jpg[/img]
Protams, šādas skaņas sistēmas joprojām nespēj kvalitatīvi konkurēt ar pilnvērtīgām telpiskās skaņas sistēmām, taču Mitsubishi ar šiem [i]plug-and-play[/i] LCD TV spēruši noderīgu soli uz priekšu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us