MikroTik kursi datorsistēmu administrātoriem

MikroTik piedāvā kursus, 3 no tiem ir latviešu valodā, un 7 angļu valodā. Pieteikšanās caur saitu www.router.lv/lv/courses. Kursu tēmas ir saistītas ar RouterOS, latviešu valodā – MikroTik MTCNA ir pamatkurss.

MikroTik MTCNA ir sertificēts RouterOS pamatkurss. Kursa mērķis ir apskatīt RouterOS pamatfunkcijas ar to praktisku pielietojumu kabeļu un bezvadu tīklu slēgumos.

Apmācības notiek 3 dienas, kuru pamatā ir praktiskas nodarbības. Katram dalībniekam uz kursa laiku tiek nodrošināta sava RouterBOARD iekārta ~40 dažādu praktisku vingrinājumu veikšanai.
Kursa pēdējā dienā studentiem ir iespēja kārtot MTCNA sertifikācijas eksāmenu.

http://www.router.lv/lv/courses/25

MTCTCE ir nākamā līmeņa apmācību kurss pēc MTCNA. Kursa mērķis ir sagatavot tīklu pārvaldības inženierus darbam ar Mikrotik piedāvātajiem rīkiem un tehnoloģijām. Apmācības notiek 2 dienas, kuru pamatā ir praktiskas nodarbības.

http://www.router.lv/lv/courses/26

MTCRE ir nākamā līmeņa apmācību kurss pēc MTCNA. Kursa mērķis ir sagatavot tīklu maršrutēšanas inženierus darbam ar Mikrotik piedāvātajiem rīkiem un tehnoloģijām. Apmācības notiek 2 dienas, kuru pamatā ir praktiskas nodarbības.

http://www.router.lv/lv/courses/27

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us