Microsoft uzskata, ka Project Natal glābs Japānas video spēļu tirgu

Lai gan patiesībā Japānas video spēļu tirgum varbūt nemaz nav vajadzība palīdzība, Ārons Grīnbergs ([i]Aaron Greenberg[/i]) no Microsoft ir paziņojis, ka [url=http://www.xbox.com/en-US/live/projectnatal/]Project Natal[/url] varētu to glābt. „Japānas spēļu tirgus vairs nav tik liels kā agrāk, taču tajā pašā laikā spēles ir kļuvušas par lielāko izklaides veidu visā pasaulē,” Grīnbergs stāstījis spēļu portālam [url=http://www.destructoid.com/greenberg-the-future-is-bright-for-japanese-developers-160605.phtml#comment]Destructoid[/url]. „Tas gan nenozīmē, ka Japāņu spēļu veidotājiem vajadzētu censties izveidot nākamo Halo vai Call Of Duty. Ir daudz citu veidu kā likt lietā savu izdomu, piemēram, izmantojot Project Natal.”

[img]http://datuve/images/upload/20100116164412.jpg[/img]
Balstoties uz Grīnberga teikto, nesen notika Project Natal speciālistu grupas tikšanās, kurās piedalījās trīs vadošie Japānas spēļu izstrādāji – Kojima no Konami, Inafune no Capcom un Nagoši no Sega. „Visi lielākie Japānas spēļu izdevēji ir paziņojuši, ka pašlaik strādā pie Project Natal spēlēm, un es nevaru vien sagaidīt, kad redzēšu tās. Es patiešām ticu, ka Japānas spēļu izstrādātāju un izdevēju nākotne ir cerīga.”

[img]http://datuve/images/upload/20100116164449.jpg[/img]
Xbox 360 spēļu konsolei paredzētais Natal, kas izmanto kameras un mikrofonus, lai noteiktu spēlētāja kustības un rīcību, tika prezentēts E3 2009 pasākuma laikā Losandželosā. Veidot Natal spēles ir apņēmušies tādi spēļu izdevēji, kā Activision, Bethesda, Capcom, Disney, EA, Konami, MTV, Namco Bandai, Sega, Square Enix, THQ un Ubisoft.

[img]http://datuve/images/upload/20100116164513.jpg[/img]

[url=http://www.tgdaily.com/games-and-entertainment-features/45508-microsoft-claims-project-natal-will-save-japanese-gaming-mark]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us