Microsoft un Yahoo oficiāli paziņo par sadarbību

Kā jau bija gaidīts, Microsoft un Yahoo paziņojuši par sadarbību. Pēc vairāk nekā gadu ilgāk sarunām abi uzņēmumi beidzot vienojušies un noslēguši darījumu. Pirms darījuma slēgšanas bija nepieciešamas vairākas izmaiņas – Yahoo vadītāja nomaiņa (pēc uzņēmuma līdzdibinātāja Džerija Janga viņa vietu ieņēma Kerola Bartsa ([i]Carol Bartz[/i])), kā arī jauna Microsoft meklēšanas rīka Bing izstrāde.

Abiem uzņēmumiem kopā būs 28% liela meklēšanas tirgus daļa, savukārt Google rokās būs apmēram divas trešdaļas no šī tirgus. Darījums būs spēkā ilgāk nekā agrāk tika paredzēts – 10 gadus. Microsoft un Yahoo uzskata, ka šis darījums varētu palielināt ieņēmumus par vairāk nekā 500 miljoniem ASV dolāru.

[img]/images/upload/20090729170721.jpg[/img]
Piepildījušies arī minējumi par to, ka Microsoft jaunais Bing meklēšanas rīks/algoritms aizvietos Yahoo Search. Yahoo tīmekļa vietne saglabās savu izskatu, taču to patiesībā darbinās Bing. Yahoo pievērsīs vairāk uzmanības reklāmu tirdzniecībai, izmantojot Microsoft AdCenter platformu. Stīvs Balmers esot izteicies, ka šis darījums lietotājiem piedāvās izvēli tirgū, kurā pašlaik dominē viens uzņēmums.

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Microsoft+Yahoo+Officially+Anounce+Partnership+Bing+to+Replace+Yahoo+Search/article15815.htm]DailyTech[/url]
Attēla avots – MSNBC

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us