Microsoft un Google noslēdz darījumus ar Twitter

Twitter ir augošs informācijas avots, taču ne vienmēr šī informācija ir patiesa. Tādi pārpratumi, kā izdomātas ziņas slavenību nāvi, norāda uz Twitter tendenci izplatīt nepatiesu informāciju un baumas. Taču nenoliedzams ir fakts, ka daudzi slaveni cilvēki, ziņu aģentūras un uzņēmumi lieto Twitter, lai cilvēki uzzinātu par dažādiem jaunumiem. Microsoft un Google noslēguši līgumus, kas atļauj meklēšanu Twitter saturā. Neviens no uzņēmumiem gan nav atklājis darījuma finansiālās detaļas. Šīs vienošanās uzlabos informācijas meklēšanas precizitāti Twitter saturā.

Microsoft piedāvātā jaunā iespēja, kas tiks pievienota uzņēmuma jaunajam meklēšanas rīkam Bing, tika demonstrēta Web 2.0 konferencē, kas norisinājās trešdien Sanfrancisko. Uzņēmums nesen noslēdza darījumu arī ar Facebook, kas ļauj Bing meklēšanas rezultātos iekļaut informāciju no populārās sociālās tīklošanas vietnes. Taču Twitter, kas ir tikai 3 gadus vecs, bija vispievilcīgākais Google un Microsoft mērķis. Ņemot vērā, ka Twitter vietni katru dienu apmeklē vairāki desmiti miljoni lietotāji, potenciālā peļņa par reklāmām, kas ir meklēšanas biznesa pamats, būtu milzīga.

Twitter informācija beta sadaļā Bing meklēšanas rīkā ir pieejama jau tagad, savukārt Facebook meklēšana, kas iekļauj publiskos profilus, būs pieejama vēlāk. Twitter meklēšana pieejama [url=http://www.bing.com/twitter]šeit[/url].

Google par darījumu ar Twitter paziņoja savā oficiālajā [url=http://googleblog.blogspot.com/2009/10/rt-google-tweets-and-updates-and-search.html]blogā[/url].

[url=http://www.dailytech.com/Microsoft+Google+Both+Score+Twitter+Search+Deals/article16587.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us