Microsoft Tech Ed konferences laikā parāda Windows planšetdatoru ar četru kodolu procesoru

Microsoft vēl nav nākuši klajā ar pieklājīgu Apple iPad alternatīvu un Android planšetdatoriem, taču tas neliedz uzņēmuma piesaistīt nedaudz uzmanības, parādot planšetdatoru ar četru kodolu procesoru un (iespējams) Windows 8 operētājsistēmu. Microsoft pārstāvji nebija īpašu runātīgi par jauno ierīci, taču saskaņā ar dažādiem ziņojumiem, uzņēmums to prezentēs izstrādātāju konferencē, kas risināsies septembrī.

Jaunzēlandes Tech Ed konferences apmeklējāts, IT konsultants Alans Berčils, ziņo, ka Microsoft izdalīs šīs ierīces “gaidāmā Microsoft pasākuma” dalībniekiem, taču šī informācija bez paskaidrojumiem no sākotnējā ziņojuma pazudusi.

[img]http://datuve/images/upload/20110830134009.jpg[/img]
Microsoft nolēmuši nekomentēt šo apgalvojumu, taču, ņemot vērā, ka [i]Build[/i] konferencē uzmanība tiks pievērsta Windows 8, var pieņemt, ka ierīcei ir jaunā operētājsistēma. Tech Ed konferencē uzņēmums paziņoja, ka šogad gaidāmi arī Windows 7 planšetdatori ar četru kodolu procesoriem, 8 stundu akumulatora darbības laiku, 10 collu HD displeju un 1080p video atskaņošanas iespēju. Netika pieminēts, kāds procesors darbinās ierīci – cik zināms, Intel nepiedāvā četru kodolu x86 procesorus, kas nodrošinātu 8 stundu darbības laiku, taču būtu patīkami, ja tā tomēr izrādītos nepatiesība.

Kas attiecas uz ARM, septembrī tirgū parādīsies planšetdatori ar [url=http://datuve/raksts/4703/NVIDIA_veido_cetru_kodolu_Kal_El_SoC/]Nvidia Kal-El[/url], savukārt gada beigās gaidāmi jaunumi no konkurentiem – Qualcomm un Texas Instruments.

[url=http://www.techspot.com/news/45240-microsoft-teases-quad-core-windows-tablet-at-tech-ed.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us