Microsoft spēļu izstrādātājiem piedāvā Kodu Game Lab

Microsoft ir laiduši klajā lietotni, kas ļauj izstrādātājiem veidot pašiem savas Xbox 360 spēles. Kodu Game Lab piedāvā vienkāršu, uz attēliem balstītu izvēlni kopā ar 200 dažādām programmēšanas iespējām.

„Kā programmētājs, es vēlējos palīdzēt radīt kaut ko tādu, kas palīdzētu atklāt Xbox 360 burvību tādā pašā veidā, kā es bērnībā realizēju savu iztēli, veidojot spēles datorā,” skaidro vadošais Kodu programmētājs Metjū Maklorins ([i]Matthew MacLaurin[/i]). „Kodu Game Lab ieviešana skolās un dažādās ārpusskolas pasākumu programmās bija tik veiksmīga, ka mēs nolēmām to piedāvāt jebkuram interesentam, izmantojot [i] Xbox LIVE Community Games Channel[/i].”

[img]/images/upload/20090702095835.png[/img]
Balstoties uz Maklorina sniegto informāciju, Kodu piedāvā arī ceļu un taku veidotāju, apvidus rediģēšanas iespējas, spēlēšanas iespējas kopā ar draugiem (līdz 4 spēlētājiem), kā arī 20 dažādus tēlus ar dažādām prasmēm.

Kodu var lejupielādēt Xbox Live par 400 MS punktiem vai iegādāties par 5 ASV dolāriem. Plašāka informācija par Kodu ir pieejama [url=http://creators.xna.com/en-US/]šeit[/url].

Raksta avots – [url=http://www.tgdaily.com/content/view/43069/98/]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us