Microsoft Security Essentials pirmajā nedēļā lejupielādēts 1,5 miljonu reižu

Symantec un citi antivīrusu programmu veidotāji uz Microsoft bezmaksas Security Essentials varētu skatīties ar šķību aci, taču kā stāsta, Microsoft laiduši klajā šo produktu, lai palielinātu antivīrusu programmu lietojumu reģionos, kur nav iespēju iegādāties maksas produkciju. Vismaz tādu iemeslu minējuši Microsoft un šķiet, ka zināmā mērā tas arī viņiem izdodas.

Balstoties uz Microsoft sniegto informāciju, pirmajā nedēļā MSE (Microsoft Security Essentials) lejupielādēts 1,5 miljonu reižu. Tajā pašā laikā programmatūra pamanīta tikai 535752 datoros. Lai vai kā, uzņēmums uzskaitījis četrus miljonus nelabvēlīgās programmatūras identificēšanas gadījumus, kas arī ir galvenais iemesls, kādēļ programma radīta.

Runājot par OS lietojumu, 44% no MSE lietotājiem izmanto Windows 7, 33% – XP, savukārt 23% – Windows Vista. 52% nelabvēlīgās programmatūras identificēšanas gadījumu notikuši datoros ar Windows XP, 32% – Vista, 16% – Windows 7. Microsoft arī centās izmantot šos skaitļus, lai parādītu, ka Windows 7 ir drošāka operētājsistēma.

Jebkurā gadījumā, šis ir pietiekami labs sākums Microsoft drošības piedāvājumam. Symantec un līdzīgie uzņēmumi var noliegt jebkādas raizes un viņiem būtu taisnība. Patiesībā uztraukties vajadzētu tādiem uzņēmumiem kā AVG, Avast un citiem bezmaksas antivīrusu programmu veidotājiem, kuri varētu drīzumā just MSE radīto ietekmi.

[url=http://hothardware.com/News/Microsoft-Security-Essentials-Downloaded-15-Million-Times-in-First-Week/]HotHardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us