Microsoft Security Essentials („Morro”) tiek izlaists šodien

Kā ziņo [url=http://www.pcworld.com/article/172762/microsoft_security_essentials_launches_tuesday.html/] PC World [/url], pašu izstrādāto antivīrusa pakotni Microsoft piedāvās šodien – 29. septembrī. Raksta tapšanas brīdī antivīruss gan vēl nebija pieejams lejuplādei, taču drīz tam jāparādās [url=http://www.microsoft.com/security_essentials//] Microsoft`s Security Essentials [/url] vietnē.

Datuve [url=http://datuve/raksts/2918/Microsoft_bezmaksas_antiviruss_iznaks_jau_pec_dazam_nedelam//] jau [/url] rakstīja par programnodrošinājuma giganta plāniem laist klajā pašiem savu antivīrusa aplikāciju (koda nosaukums „Morro”) blakus citiem Redmondas drošības produktiem, piemēram Windows Defender ([i]spyware/malware[/i] apkarošanas rīks).

Faktiski Microsoft Security Essentials (MSE) ir maksas Windows Live OneCare drošības pakotnes bezmaksas alternatīva, reducēta tieši vīrusu un trojāņu apkarošanai. Dizainiski tas ir vienkāršs, viegli lietojams produkts, kas paredzēts Windows XP, Vista un 7 operētājsistēmu aizsardzībai no tiešsaistes apdraudzējumiem. Tā kā MSE uzdevums ir sniegt lietotājiem vien pamataizsardzību no vīrusiem, tas neaizvieto pilnībā citas Windows operētājsistēmu saimei paredzētas antivīrusu programmas. Katrā gadījumā paša operētājsistēmu izstrādātāja piedāvātais antivīruss ir visnotaļ apsveicama iniciatīva, turklāt maksa par to netiek ieksēta.

Pēc ārvalstu IT avotu informācijas

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us