Microsoft sāk ”Live” ēru

Datuve nesen [url=http://datuve/raksts/901/Bils:_Es_no_Googles_nebaidos]rakstīja[/url], ka Microsoft bosam ir aiz ādas kāds lielāks projekts, kurš tikšot realizēts jau drīzumā. Izskatās, ka Bils Geitss savus plānus ir īstenojis, kā rezultātā viņa vadītā kompānija Microsoft šodien ir atvērusi [i]Live[/i] sadaļu kompānijas produktu lietotājiem.

[i]Live[/i] pamatideja ir rūpēties par MS produktu lietotāju iespējām vieglāk komunicēt ar saviem draugiem vai biznesa partneriem caur internetu, kontrolēt savu elektorniskā pasta plūsmu, piedāvāt lietotājiem izsmeļošu interneta resursu meklētāju, rūpēties par datorā esošo datu aizsardzību. Tas viss ir apvienots zem viena nosaukuma – [i]Windows Live.[/i]

[i]Live[/i] pamats ir RSS un JavaScript tehnoloģijas. Pēc Microsoft sniegtās informācijas, tas ir tikai sākums un, mēnešu gaitā parādīsies vēl daudz un dažādu [i]Live[/i] sniegto iespēju. Bāzēts uz start.com pamatiem, [i]Windows Live[/i] pašlaik satur jaunāko programmu beta versijas – Windows Live Mail (jaunais hotmail UI), Windows Live Saftey Center, Windows Live Favorites, Windows Live Messenger, un Windows OneCare Live.

Kā jau var noprast, gandrīz nekas no Microsoft puses nenāk par baltu velti, maksas produkti netiks aizvietoti ar bezmaksas ražojumiem. Pats Geitss ir jūtamā sajūsmā par [i]Live[/i] izredzēm un iespējām: “[i]Live[/i] fenomens neskars tikai Microsoft kompāniju, produktu lietotājus, sadarbības partnerus un konkurentus – viss plašais Visums tiks pārveidots.”

Tomēr pašlaik alternatīvu internetpārlūku izmantotāji, piemēram FireFox, apmeklējot [url=http://live.com]live.com[/url], redz ka Microsoft sola tuvākajā laikā ieviest citu, “ne IE” pārlūkprogrammu atbalstu.

Piedāvājam nedaudz ielūkties, kāds izskatās [i]Live[/i] (attēli no Neowin.net).

[img]http://datuve/images/upload/office_live.jpg[/img]

Office Live

[img]http://datuve/images/upload/dashboard.jpg[/img]

Office Live Dashboard

[img]http://datuve/images/upload/office_live_mail.jpg[/img]

Office Live Mail

[img]http://datuve/images/upload/buddies_list.jpg[/img]

Windows Live Messenger

[img]http://datuve/images/upload/windows_live_calljpg.jpg[/img]

Windows Live Call

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us