Microsoft šajā gadā piedāvājuši rekordlielu drošības ielāpu skaitu

Uzņēmums Microsoft plāno 14. decembrī publicēt vairākus ielāpus, kas palīdzētu novērst nepilnības uzņēmuma veidotās operētājsistēmas Windows versijās, kā arī dažādās uzņēmuma veidotajās programmās. Publicēto drošības ielāpu skaits būs līdz šim lielākais, kāds piedāvāts viena mēneša laikā. Arī kopējais šajā gadā publicēto ielāpu skaits būs neredzēti liels.

Decembrī tiks publicēti 17 dažādi ielāpi drošības nepilnībām – šāds drošības ielāpu skaits vienā mēnesī vēl neesot redzēts. Ielāpi novērsīs 40 nepilnības dažādās Windows operētājsistēmas versijās (tajā skaitā Windows Vista un Windows 7), Microsoft Office programmatūrā, Internet Explorer tīmekļa pārlūkā, SharePoint platformā un Exchange serverī. Vairākas no šīm nepilnībām ļāvušas datoros ievadīt kaitīgu kodu. Zināms, ka vismaz divas no tām jau izmantojuši ļaundari.

[img]http://datuve/images/upload/20101210140453.jpg[/img]
Lejupielādēt ielāpus vārēs gan ar Windows Update un Microsoft Update palīdzību, gan uzņēmuma tīmekļa vietnē.

Jāpiebilst, ka 2010. gadā Microsoft publicējuši rekordlielu drošības ielāpu skaitu un uzzinājuši par rekordlielu nepilnību skaitu. 12 mēnešu laikā uzņēmums publicējis 106 ielāpus, kas palīdzētu novērst 266 nepilnības uzņēmuma piedāvātajā programmatūrā.

[url=http://soft.compulenta.ru/581691/]Compulenta[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us