Microsoft prezentē Windows 7

Microsoft impērijas vadoņi Bils Geitss (Bill Gates) un Stīvs Balmers (Steve Ballmer) šonedēļ oficiāli demonstrējuši pirmās Windows 7 iespējas. Lai arī operētājsistēma vēl ir samērā agrīnā izstrādes posmā, tai jau ir zināma funkcionalitāte, un prezentācijā īpaša uzmanība pievērsta iespējai darboties ar pirkstiem, izmantojot skārienjutīgos ekrānus.

Prezentācijā žurnālistiem parādīts līdz šim paveiktais darbs. Uz Dell Latitude XT klēpjdatora atrādītās operētājsistēmas galvenā atšķirība no iepriekšējām versijām ir multi-touch skārienu iespēja, kas salīdzināma ar Apple telefonos izmantoto. Pēc kompānijas pārstāvju vārdiem, tas atkal nozīmēs savas sistēmas uzlabošanu un nepieciešamību iegādāties vai nu klēpjdatoru, vai monitoru ar skārienjutīgā ekrāna iespējām.

Īpašu uzmanību plašsaziņas līdzekļi pievērsuši līdzībai ar Apple – tieši no viņu „dārziņa” varētu būt aizgūta ideja par multiskārienu jutīgu ekrānu, pie tam Windows 7 būs kas līdzīgs tā saucamajam dokam, kāds ir Mac OS. Vai Microsoft vadība būtu noraizējusies par iespējamo Apple invāziju tuvāko gadu laikā? S.Balmers vien turpināja apgalvot, ka Microsoft sistēmas darbojas 270 miljonos datoru, kamēr Apple – tikai 10 miljonos… Windows 7 operētājsistēmai tirgū jānonāk pēc apmēram pusotra gada.

Ārējās saites: Video YouTube

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us