Microsoft plāno karu

Pirms kāda gada un, protams, arī pirms tam, Microsoft bieži runājot par Linux, lietoja frāzes, kas norādīja, ka viņi neuzskata Linux par nopietnu konkurentu. Daudz tīkla pakešu ir nosūtītas kopš tā laika un tagad Microsoft ar darbiem pierāda, ka Linux problēma viņus patiešām sāk uztraukt. Ar vārdiem MS gan norāda to pašu, ko agrāk.

Iekš eweek.com ir publicēta atskaite par MS plāniem tuvākajā nākotnē. MS gatavojas pilnībā nomainīt savu līdzšinējo lietotāju atbalsta sistēmu pret pilnībā ko jaunu un revolucionāru. Tāpat ir izdarīti izteikumi, ka tiks radīta kāda brīnumprogramma, kas papildus nostiprinās MS pozīcijas. Šis lielais plāns ir nosaukts “Mission Critical Microsoft”.

MS ir pat sasaucis iekšējo darbinieku sapulci un microsoft-watch.com ziņo, ka tur ir spriests par to kā padarīt Windows produktus konkurētspējīgus ar Linux. Šajā pasākumā tikuši prezentēti dažādi pašfinansēti pētījumi, kas pierādījuši, ka MS ir visuvarens un neaizsniedzams, nepārtraukti audzējot savu pārsvaru procentu gan pār Linux, gan visām citām OS. Tomēr Linux augšana pār pārējām OS ir radījusi satraukumu MS mājā un jautājumu kā padarīt savu komerciālo izstrādājumu daudz labāku par atvērtā koda programmām.

Tikpat labi ar šiem ‘vispārpieņemtajiem’ pētījumiem MS pūš miglu acīs, jo šie pašfinansētie pētījumi var nebūt ne cik objektīvi un sagatavoti pēc pasūtījuma. Mazā panika MS norāda, ka MS ir satraucies par atvērtā koda aktivitātēm un varbūt jūt, ka nākotnē vairs netiks līdzi.

Avots-1
Avots-2

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us