Microsoft piestāda rēķinus

Lietotāji, kas izmanto Windows operētājsistēmas, turpmāk varēs maksāt gandrīz 50 USD gadā par Microsoft piedāvāto aizsardzību pret hakeru uzbrukumiem.
Microsoft paspārnē esošā Windows OneCare Live programma tiks palaista šā gada jūnijā, un par 49,95 USD lielu ikgadēju maksu Microsoft apņemas aizsargāt līdz 3 datoriem no katra lietotāja puses.

Klienti, kas piedalīsies šīs programmas beta testos, kas norisināsies no aprīļa mēneša, saņems unikālu iespēju lietot OneCare Live tikai par 19,95 USD lielu iepazīšanās cenu. Microsoft paziņotie tarifi OneCare Live lietošanai ir daudz mazāki nekā, piemēram, Norton AntiVirus 2006, kas 3 datoru aizsardzību spētu nodrošināt par 89,99 USD.

OneCare Live, pēc Microsoft apraksta, ir automātisks, pašatjaunojošs PC aizsardzības serviss. Klienti saņems antivīrusu, kā arī firewall sniegtās aizsardzības iespējas, jaunākos Microsoft drošības risinājumus, kas ļaušot maksimāli nodrošināt datora aizsardzību. Klientiem tiks piedāvāta arī [i]online[/i] palīdzība un atbalsts.

Kompānija, runājot par OneCare Live izveidošanas iemesliem, uzsver: “Pētījumi pierāda, ka vairums cilvēku datoru ir ļoti vāji aizsargāti no dažāda veida uzbrukumiem, jo lietotāji aizsardzības nodrošināšanu uzskata par sarežģītu un mulsinošu pasākumu. Windows OneCare Live piedāvās servisu, kam atbilst sauklis – atstāj to manā ziņā!”

Cenas tika nosauktas nedēļu pēc tam, kad Windows šefs Džims Alčins respektējamajai vietnei [i]Computer Reseller News[/i] paziņoja, ka ilgi gaidītā Windows Vista nebūs aprīkota ar pretvīrusu aizsardzību, un klientiem nāksies izmantot OneCare Live sniegtos maksas pakalpojumus. Šāds lēmums esot pieņemts tīri no biznesa viedokļa, nevis tehnisko iespēju dēļ. Alčins šā gada janvārī esot paziņojis: “Drošība un aizsardzība ir dominējošā iespēja, ko vēlēsies saņemt Windows Vista lietotāji.”

[url=http://www.windowsonecare.com/]Windows OneCare Live[/url]
Avots: [url=http://www.theregister.co.uk/2006/02/08/windows_antivirus_protection/]TheRegister[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us