Microsoft paredz, ka Office 2010 pārdošanas apjomi pieaugs neredzēti strauji

Lai gan populārajai Microsoft Office biroja programmatūrai ir daudzas bezmaksas alternatīvas, Microsoft zina, ka kvalitātes ziņā diez vai kāds spēs to pārspēt. Uzņēmums paredz, ka jaunākās Office versijas pārdošanas apjomi augs straujāk, nekā jebkurai citai Office versijai 20 gadu laikā.

Office 2010 ir izmēģinājuši 7,5 miljoni lietotāju, kas trīs reizes pārsniedz to lietotāju skaitu, kas izmēģināja Office 2007. Šāda lietotāju interese liek uzņēmumam domāt, ka arī programmatūras pārdošanas apjomi augs straujāk. Ņemot vērā, ka daudzi cilvēka izvēlējušies jauno Windows 7 operētājsistēmu, ir ļoti ticams, ka viņi izvēlēsies arī jauno Office versiju.

[img]http://datuve/images/upload/20100513110230.jpg[/img]
Vēl kāds faktors, kas varētu apstiprināt šādus pieņēmumus, ir tas, ka daudzi lietotāji izlaida pāreju uz Office 2007. Vairāk nekā puse Office lietotāju joprojām lieto 2003 versiju, tādēļ ir lielāka iespēja, ka šoreiz viņi izvēlēsies jauno versiju, kura piedāvā vairākus jaunumus – 64-bit versiju, iespējas rediģēt attēlus un video PowerPoint prezentācijās un paplašinātas tīmekļa iespējas (piemēram, Word un Excel tīmekļa versijas), kas nostāda Office 2010 labākā pozīcijā pret Google Apps.

[url=http://www.techspot.com/news/38940-microsoft-expects-record-adoption-rate-for-office-2010.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us