Microsoft oficiāli prezentē Project Natal

Datuvē pavisam nesen tika rakstīts par [url=http://datuve/raksts/3494/Microsoft_Project_Natal_tirdznieciba_tiks_uzsakta_si_gada_oktobri/]Project Natal[/url] iespējamajām cenām, kad tas nonāks tirdzniecībā. Tika minēta arī ierīces nosaukuma maiņa, par kuru tikšot paziņots E3 pasākuma ietvaros. Nu tas ir noticis, jo Microsoft oficiāli iepazīstinājis pasauli ar jaunumu Xbox 360 konsoles īpašniekiem – „Kinect”.

[img]http://datuve/images/upload/20100614220604.jpg[/img]
Ap šo laiku pagājušajā gadā Microsoft pirmo reizi paziņoja par spēlētāju kustības uztverošo ierīci Project Natal. Vakar uzņēmums oficiāli prezentēja šo ierīci, turklāt tā tikusi pie jauna nosaukuma. Xbox 360 konsolei paredzētās ierīces jaunais nosaukumus ir [i]Kinect[/i], un tiek ziņots, ka tā būs pieejama šī gada novembrī.

[img]http://datuve/images/upload/20100614220430.jpg[/img]
[i]Kinect[/i] ir ierīce, kas konsolei pievienojama ar USB savienojuma palīdzību, tai ir iebūvēta kamera, kustību un skaņas sensori. Kustību sensori uztver 48 atsevišķus punktus cilvēka ķermenī, savukārt kamera piedāvā sejas atpazīšanas iespējas un skaņas sensori atpazīst spēlētāja balsi.


Microsoft arī paziņoja par dažām spēlēm, kuras varēs spēlēt, izmantojot [i]Kinect[/i]. Viena no tām ir „Kinectimals”, kurā spēlētājam tiek piedāvāta iespēja dresēt lauvas un tīģerus. „Kinect Sports” piedāvā dažādas sporta spēles – boksu, futbolu, volejbolu, boulingu u.c. „Joyride” ļaus spēlētājam iejusties autobraucēja lomā, savukārt kādā citā spēlē spēlētājs nonāks Zvaigzņu karu pasaulē un ar gaismas zobenu rokās cīnīsies pret robotiem. [i]Kinect[/i] piedāvās arī videozvana iespējas.

[url=http://www.dailytech.com/Project+Natal+Gets+Official+Microsoft+Announces+Kinect+for+Xbox+360/article18698.htm]DailyTech[/url]

Attēlu avots – [url=http://www.engadget.com/]Engadget[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us