Microsoft Office 2010 Word un Excel būs bez maksas

2010.gada pirmajā pusē, līdz ar Office 2010 laišanu tirdzniecībā, Microsoft saviem klientiem piedāvās arī bezmaksas biroja pamatprogrammatūru – Microsoft Office Starter 2010. Šobrīd Microsoft strādā ar lielākajiem datoru ražotājiem, lai pircēji, kuri iegādāsies šos datorus ar Windows operētājsistēmu (OEM licence), uzreiz bez maksas varētu lietot Word un Excel pamatfunkcijas. „Microsoft Office Starter 2010 ir pārejas posms uz pilno Office 2010 versiju, kas ļaus datorlietotājiem veidot, atvērt un labot esošos Microsoft Word un Excel dokumentus un iepazīties ar Office 2010 iespējām un ieguvumiem bez maksas,” norāda Microsoft Latvia vadītāja Daiga Trumpe.

Office Starter 2010 būs pilnībā savietojams ar pilno Microsoft Office 2010 un vecākām versijām. Atjaunināt programmu uz pilno Office 2010 versiju būs iespējams tieši no Office Starter. Ja klients vēlēsies iegādāties pilno Office 2010 versiju, pie Microsoft tirdzniecības partneriem varēs nopirkt produkta atslēgu (Product Key Card), kas nodrošinās Office 2010 preinstalētās versijas aktivizēšanu.

Produkta atslēga ir vienreizēja licence, kas nesatur instalācijas disku, bet sastāv tikai no atslēgas koda programmatūras aktivizēšanai. Ar produkta atslēgu būs iespējams vienkāršāk un ātrāk piekļūt vienai no trim pilnajām Microsoft Office versijām – Home & Student 2010, Home & Business 2010, Office Professional 2010, kuras jau būs preinstalētas jaunajā datorā.
Savukārt, pārējie lietotāji varēs izmēģināt vai iegādāties savā īpašumā Office 2010 ar pilnu funkcionalitāti, izmantojot Microsoft jaunu, inovatīvu piegādes modeli Click-to-Run, kas darbosies no mājas lapas www.office.com un ļaus dažu minūšu laikā iegūt pilno Office 2010 versiju. Tādējādi tiks ievērojami samazināts nepieciešamais laiks, lai internetā lejupielādētu, instalētu un sāktu lietot Office 2010. Click-to-Run automātiski lejupielādēs un instalēs jebkuru Office programmatūras atjauninājumu, kad dators tiks pieslēgts internetam. Šī tehnoloģija izmēģinājumā laikā nodrošinās arī iespēju datorā vienlaicīgi uzturēt un lietot paralēli dažādas Office versijas – gan jauno, gan kādu no iepriekšējām.

Aplūkojiet vairāk informāciju par jauno Microsoft Office 2010

Papildus informācija pieejama:

Office 2010 izstrādātāju blogā – http://blogs.technet.com/office2010/

Office 2010 mediju lapā – http://www.microsoft.com/presspass/presskits/2010office/

Šobrīd plānots, ka Office Starter 2010 būs pieejams arī Latvijas tirgū.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us