Microsoft Office 2007 gatavs pārdošanai

Microsoft nosaucis Office 2007 iznākšanas datumu – 30. novembri. Šajā datumā programmatūra būs pieejama lielā biznesa cilvēkiem, bet mirstīgajiem nāksies pagaidīt līdz 2007. gada sākumam. Šī dažus mēnešus ilgā gaidīšana ir sīkums salīdzinājumā ar to, ka pie jaunā Office tika strādāts 3 gadus.

Pēc Microsoft biznesa divīzījas prezidenta Jeff Raikes teiktā ir skaidrs, ka ir pabeigta pēdējā Office izstrādāšanas fāze un Office veidotāju komandai ir iemesls svinībām.

Vēsturiski Office programmatūru ir iegādājušies 450 miljoni cilvēku visā pasaulē un, pēc Microsoft statistikas, līdz šim Office 2007 beta versija tikusi lejupielādēta 3.5 miljonu reižu.

Pašlaik tiek veiktas pēdējās izmaiņas, lai noteiktajā datumā lietotājiem sniegtu pilnīgu Microsoft Office 2007 programmatūras komplektu.

Programmatūrā būs daudz kā jauna, ieskaitot jaunus failu formātus, un radikāli izmainīts lietotāja interfeiss. Jaunajā programmatūrā tika izvākta pazīstamā drop-down izvēlne. Tās vietā tika izveidota „lentes” veida izvēlne, kura atrodas virs aktīvā loga. Ievērības cienīgs ir tas, ka jaunajam Outlook ir iespēja sūtīt teksta īsziņas uz mobilajiem tālruņiem.

Pēc analītiķes Laura DiDio teiktā, programmas lietošanai būs vajadzīga papildus apmācība korporatīvajiem lietotājiem, tādēļ, visticamāk, dažas kompānijas atturēsies uzreiz iegādāties produktu. Kā arī, ir sasniegti brīnišķīgi uzlabojumi Office izskatā, veiktspējā un mērogojamībā.

Windows XP lietotājiem kuri atjauninās operētājsistēmu uz Windows Vista, Office maksās no 100 līdz 260 dolāriem.
Windows Vista jaunajiem lietotājiem no 200 līdz 400 dolāriem.
Microsoft Office 2007 cena orientējoši būs no 149 dolāriem par student edition līdz 679 dolāriem par “ultimate” package.

Avots: www.newsfactor.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us