Microsoft nolemj piedāvāt neierobežotu Windows 7 Beta skaitu

Microsoft atcēluši sākotnēji uzlikto 2,5 miljonu lejupielāžu limitu Windows 7 Beta operētājsistēmas testa versijai. Šāda iespēja būs turpmākās divas nedēļas – līdz 24.janvārim.

Jau [url=http://datuve/raksts/2450/Oficiali_pieejama_Windows_7_testa_versija/]ziņojām[/url], ka Microsoft Windows 7 gribētāji pirmajās dienās datus no kompānijas servera lejupielādēja tādos apmēros, ka serveri neizturēja slodzi. Tā vietā, lai noteiktu turpmākus limitus, programmatūras gigants atcēlis visus iepriekš noteiktos ierobežojumus. Kompānijas Windows nodaļas komunikāciju menedžeris Brendons Leblanks (Brandon LeBlanc) skaidro, ka ierobežojuma atcelšana varētu mazāk steidzināt lietotājus, un tas varētu samazināt slodzi serveriem.

„Milzīgā pieprasījuma dēļ, lejupielādēšana nebija tik ideāla kā plānots. Tādēļ veicām nepieciešamos soļus, lai viss noritētu kā nākas. Tāpat būs iespējams lejupielādēt operētājsistēmu arī tad, kad lejupielāžu skaits pārsniegs 2,5 miljonus,” komentē B.Leblanks.

Operētājsistēmas izstrādātāji cer, ka lietotāju entuziasms par Windows 7 nezudīs arī, kad būs prezentēta tās galējā versija.

Windows 7 testa versija oficiāli pieejama kopš tās prezentācijas CES šova laikā janvāra sākumā, taču internetā bez aktivizēšanai nepieciešamā koda tā bija atrodama jau divas nedēļas iepriekš.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us