Microsoft negrasās iegādāties citus uzņēmumus, lai uzlabotu meklēšanas apjomus

Microsoft cenšas cik spēka konkurēt ar Google tīmekļa meklēšanas tirgū. Šis tirgus ir ļoti ienesīgs, tādēļ Microsoft vēlas daļu no tā. Tajā pašā laikā Google cenšas ienākt tirgos, kuros dominē Microsoft – piemēram, datoru un mobilo tālruņu operētājsistēmu tirgū. Microsoft vadītājs Stīvs Balmers paziņojis, ka visticamāk uzņēmums nepārņems citas firmas, lai uzlabotu pozīciju meklēšanas tirgū. Viņš paskaidrojis: „Nē, es neparedzu citu uzņēmumu pārņemšanu. Mēs turpināsim smagi strādāt un investēt mārketingā.”

Microsoft agrāk ir paziņojuši, ka Bing priekšā vēl ir liela attīstība un tam nav tikušas izveidotas spēcīgas mārketinga kampaņas ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm. Balmers arī komentēja pašreizējo ekonomisko stāvokli, sakot, ka viņš bija paredzējis lēnāku attīstību un zemākus ienākumus nekā pirms krīzes. Viņš arī uzskata, ka tehnoloģija spēlēs galveno lomu efektivitātes un produktivitātes palielināšanā, kas nepieciešama, lai pasaulei palīdzētu pārvarēt krīzi.

Microsoft iesaldēs savu apjomīgo zinātnes un attīstības ([i]research and development[/i]) budžetu pie 9,5 miljardiem ASV dolāru, lai pasargātu resursus, kas nepieciešami cīņai ar Google meklēšanas tirgū. Balstoties uz [i]Reuters[/i] sniegto informāciju, Microsoft ir lielākais zinātnes un attīstības budžets pasaulē.

Ir skaidrs, ka uzņēmumam pietiktu naudas gan citu uzņēmumu iegādei, gan Bing meklētāja mārketingam, jo kā ziņo [i]Reuters[/i], Microsoft pašlaik pieder 31,4 miljardi ASV dolāru skaidrā naudā un īstermiņa ieguldījumos.

[url=http://www.dailytech.com/Ballmer+Says+Buying+Search+Firms+is+Not+Likely/article16420.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us