Microsoft lēš, ka „Windows 7” veikalos nonāks jau pēc 2 gadiem

Windows Vista ir operētājsistēma, kurai bija jāievada jauna datoru lietošanas ēra, taču daudzo neveiksmju un laikā nepaspēto iespēju dēļ tā būtībā kļuva par vienkārši jaunu OS no Microsoft. Ņemot vērā Vista kļūdas un neveiksmes, Microsoft jaunu operētājsistēmu varētu piedāvāt jau pēc nepilniem trim gadiem – 2010. gadā.

Saskaņā ar Microsoft informāciju, operētājsistēma Windows 7 būs viena no pēdējā laikā visātrāk tapušajām operētājsistēmām, jo tā debitēs triju gadu laikā pēc Vista nākšanas klajā (ja vien tiks lauzta Microsoft tradīcija visu atlikt). Pie tam, tiek runāts, ka Redmondas programmatūras grands jau šī gada sākumā saviem klientiem prezentējis pirmās agrīnās testa versijas (fāze „Milestone 1”). Microsoft pārstāvis e-pastā portālam DailyTech ziņo, ka šobrīd darbs pie Windows 7 ir ieplānots triju gadu lielam laika sprīdim un precīzs debitēšanas laiks vēl ir nenosakāms.

[img]/images/upload/win7_2.jpg[/img]

[i]Pirms neilga laika internetā nopludinātais viltus Windows 7 ekrānšāviņš[/i]

Operētājsistēma, kas no Windows saimes būs pēdējais 32 bitu pārstāvis (protams, būs pieejama arī 64 bitu versija), šobrīd jau ir sasniedzis Milestone 2 fāzi, kuru bija plānots sasniegt tikai aprīlī. Microsoft ilggadējais vadītājs Bils Geits (Bill Gates) kādā intervijā pieminējis, ka jaunā operētājsistēma būs apveltīta ar revolucionāru balss atpazīšanas tehnoloģiju un citām ērtībām lietotājiem; tāpat tiek gaidīts, ka beidzot Windows varētu būt pilnvērtīga 64 bitu operētājsistēma, kas pilnībā izmantotu visas 64 bitu iespējas (Windows Vista tās joprojām nespēj).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us