Microsoft laiž tautās IE7 beta

Microsoft otrdien laida tautās sava Internet Explorer 7 “paraugversiju”, kas nu ir pieejama publiskai testēšanai. Programma, kura vēl joprojām atrodas izstrādāšanas stadijā, ir lejupielādējama no [url=http://dw.com.com/redir?destUrl=http%3A%2F%2Fwww.microsoft.com%2Fie&siteId=3&oId=2100-1032-6033116&ontId=1023&lop=nl.ex]Microsoft lapas[/url], paskaidroja kompānija. Microsoft, kas iesāka ļoti limitētus programmas testus jau pagājušā gada jūlijā, bija solījuši šo Beta versiju laist klajā tikai marta sākumā, taču, acīmredzot, pieaugošās spriedzes pārlūku frontē rezultātā, MS ir pielikuši papildus pūles.

“Galvenais uzlabojums ir tas, ka šī versija ir publiski pieejama”, skaidro Margareta Koba, IE projekta menedžere Microsoft kompānijā. “Visas iepriekšējās versijas bija limitētas”.

Šodien izlaistā IE7 beta darbojas tikai uz datora, kas aprīkots ar XP Service Pack 2, un ietver sevī daudz jaunu iespēju, par ko Microsoft ir domājis mēnešiem ilgi. Bet tām ir vēl virkne uzlabojumu drošības un spyware frontēs. Vēl būtisks jauninājums ir tas, ka var nodzēst pārlūka vēsturi daudz vieglāk nekā tas bija līdz šim brīdim.

Jaunā pārlūkprogramma arī ir aprīkota ar tā saucamo “Tabbed-browsing”, kas ir viens no spēcīgākajiem Firefox ieročiem. Microsoft ir piestrādājuši arī pie printēšanas atvieglošanas, kas ļauj lietotājiem mainīt lapas izkārtojumu, atkāpes, utt.

[i]Tabbed browsing[/i] ļauj lietotājam sērfot pa vairākām interneta vietnēm ar tikai vienu atvērtu IE7.

Pēc Microsoft vārdiem, Internet Explorer fināla versija dienasgaismu ieraudzīs šā gada gaitā.

Avots: [url=http://news.com.com/2100-1032_3-6033116.html?part=rss&tag=6033116&subj=news]News.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us