Microsoft laiduši klajā Office 365

Jau labu laiku Microsoft runājuši par savas mākoņa programmatūras nākotni, cenšoties konkurēt ar Google Docs. Pašlaik Microsoft dominē produktivitātes programmatūras lauciņā ar Office programmatūras kopumu, ko lieto ievērojams skaits parastie lietotāju un uzņēmumu. Tā kā aizvien vairāk uzņēmumu izvēlas nepirkt dārgu programmatūru, bet tā vietā izmantot mākoņa pakalpojumus ar ikmēneša maksu, Microsoft laiduši klajā [url=http://www.microsoft.com/en-us/office365/online-software.aspx#fbid=U4CJKGFVneU]Office 365[/url].

Stīvs Balmers mēneša sākumā teica, ka Microsoft 365 būs pieejams jau jūnijā, un savu vārdu viņš ir turējis. Office 365 ir produktivitātes programmatūras kopuma mākoņa versija, kas paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem. Office 365 versija profesionāļiem un maziem uzņēmumiem maksā sākot no 6 ASV dolāriem mēnesī vienam lietotājam, un tā piedāvā Exchange Online e-pastu, kalendāru, kontaktu sarakstu, privāto arhīvu, 25GB pastkastes ietilpību un 35MB pielikumiem.

Office Web Apps ļaus apskatīt un rediģēt dokumentus, kā arī piekļūt failiem mobilajā tālrunī. Pakalpojumā iekļauts arī SharePoint Online, kas ļauj izveidot tīmekļa vietnes, kurās izvietot dokumentus un informāciju citu apskatei. Lync Online sniegs iespēju veikt tūlītējo ziņojumapmaiņu, tiešsaistes konferences, kā arī tiešsaistes audio un video zvanus no viena datora uz citu.

[img]http://datuve/images/upload/20110630151726.jpg[/img]
Vidējiem uzņēmumiem tiek piedāvāti produkti, kuru mēneša maksa vienam lietotājam ir no 10 līdz 27 ASV dolāriem, atkarībā no piedāvātajām iespējām. Par 10 dolāriem lietotājs iegūs mazajiem uzņēmumiem piedāvātajam plānam līdzvērtīgu piedāvājumu. Par 16 dolāriem mēnesī lietotājs iegūs iespēju, izmantojot Office Web Apps, rediģēt dokumentus ar Word, Excel, PowerPoint un OneNote. Par 27 dolāriem lietotāji iegūs Lync Server, kas darbosies uzņēmuma iekšienē.

Microsoft arī piedāvā pamata e-pasta plānu par 2 ASV dolāriem mēnesī. Jābilst, ka Google piedāvā Gmail pakalpojumu bez maksas.

Microsoft izpilddirektors Stīvs Balmers paziņojis: „Biznesa attīstībā liela nozīme ir lieliskai sadarbībai, un tās lielās nozīmes dēļ mēs uzskatām, ka sadarbības tehnoloģijām vajadzētu būt pieejamam ikvienam. Ar dažiem klikšķiem Office 365 izlīdzina iespēju piedāvājumu, sniedzot maziem un vidējiem uzņēmumiem spēcīgus sadarbības rīkus, kas lieliem uzņēmumiem bijuši pieejami gadiem ilgi.”

Kamēr Microsoft jau pieņem pasūtījumus, Google runā par Google Apps pārākumu – Google uzskata, ka Office 365 ir paredzēts indivīdiem, savukārt Google Apps paredzēts komandām. Google arī atzīmē, ka Office 365 radīts darbam Windows operētājsistēmā, savukārt Google Apps darbojas uz jebkuras platformas. Google Apps piedāvā tikai vienu plānu par 5 ASV dolāriem mēnesī, turklāt bez līguma.

Office programmatūra ir ienesīgākais Microsoft piedāvājums, kas pagājušajā ceturksnī uzņēmumam nodrošināja 3 miljardu lielus ienākumus.

[url=http://www.dailytech.com/Office+365+Officially+Launches+Priced+from+6+to+27+Monthly+Per+User/article22023.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us