Microsoft Kin One un Kin Two atgriezīsies ASV tirgū

Datuvē jau tika [url=http://datuve/raksts/3565/Microsoft_KIN_viedtalruni_lidz_Eiropai_nemaz_nenonaks/]rakstīts[/url] par Microsoft veidoto tālruņu Kin One un Kin Two neveiksmēm, kuru dēļ tālruņi nemaz nenonāca līdz Eiropas tirgum. Tīmeklī parādījušies amerikāņu mobilo pakalpojumu sniedzēja [i]Verizon Wireless[/i] plāni šī gada ceturtajam ceturksnim, un ticiet vai ne – tajos atkal parādījušies nu jau bēdīgi slavenie Microsoft tālruņi.

Microsoft Kin tālruņi, kuru tirdzniecība tika uzsākta šī gada 12. aprīlī, piedzīvoja lielu neveiksmi – potenciālā mērķauditorija (jaunieši un citi sociālo tīklu lietotāji) iegādājās vien 10 tūkstošus ierīču. Sākumā tika plānots, ka tālruņi varētu parādīties arī Eiropas tirgū, taču pēc neveiksmes šādi plāni, protams, tika atcelti.

[img]http://datuve/images/upload/20101113094349.jpg[/img]
Projekts [i]Pink[/i], kura ietvaros Microsoft izveidoja tālruņus Kin One un Kin Two, ir uzskatāms par vienu no lielākajām uzņēmuma neveiksmēm. Tagad abi minētie tālruņi atgriezīsies ar nosaukumiem Kin ONEm un Kin TWOm. Tiek plānots, ka [i]Verizon Wireless[/i] tos piedāvās bez maksas kopā ar divu gadu līgumu. Turklāt mobilo pakalpojumu sniedzējs atcels 30 ASV dolāru ikmēneša maksu par interneta pakalpojumiem (jāņem vērā, ka tieši interneta sniegto iespēju izmantošana ir Kin tālruņu būtība).

Iemesli šādai rīcībai var būt dažādi – vai Microsoft nolēmuši otro reizi izmēģināt veiksmi? Vai tomēr uzņēmums Sharp, kas atbildīgs par minēto tālruņu ražošanu, nolēmis atbrīvoties no liekajām ierīcēm, kas palikušas pāri pēc slavenās Microsoft neveiksmes?

[url=http://hard.compulenta.ru/575691/]Compulenta[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us