Microsoft izveidojuši emuāru, kurā atrodama informācija par Windows 8 izstrādi

Microsoft izveidojuši [url= http://blogs.msdn.com/b/b8/]emuāru[/url] un Twitter [url= https://twitter.com/#!/buildwindows8]kontu[/url], kurā partneriem un citiem interesentiem tiks sniegta informācija par jaunākās Windows versijas izstrādi un attīstību. Windows prezidents Stīvens Sinofskis vakar veica pirmo ierakstu emuārā, sniedzot informāciju par Windows 8 un paskaidrojot patērētājiem, izstrādātājiem un ekspertiem paredzēto jaunumu mērķi.

Ierakstā Sinofskis min, ka izstrādātājiem paredzēta operētājsistēmas versija tiks laista klajā jau tuvāko mēnešu laikā. Ja var ņemt vērā veidu, kā lietotāji tika iepazīstināti ar Windows 7, Microsoft pirms galējās versijas piedāvās arī Windows 8 RC versiju. Emuāra lasītāji un Windows 8 izstrādātāji tiek aicināti komentēt rakstus un sniegt konstruktīvu kritiku. Savukārt patērētāji tiek aicināti iesūtīt veidotājiem savus jautājumus un iespējamās tēmas, ko apskatīt emuārā.


Pirmās Windows 8 versijas tīmeklī parādījās jau pirms pāris mēnešiem. Janvārī Microsoft paziņoja, ka Windows 8 atbalstīt [i]System on a Chip[/i] arhitektūru ARM sistēmās, ko radījuši tādi partneri kā Nvidia, Qualcomm un Texas Instruments. Microsoft mērķis ir paplašināt aparatūras klāstu, kas atbalstītu Windows operētājsistēmu. Jūnijā Microsoft nāca klajā ar informāciju par Windows 8 lietotāja saskarni un piedāvāja video, kurā tā redzama. Nākamais lielais Windows pasākums būs BUILD konference septembrī, kurā informāciju saņems izstrādātāji.

[url=http://www.techspot.com/news/45090-microsoft-launches-building-windows-8-blog.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us