Microsoft izgudroja baterijas, kas ir vienaldzīgas pret polaritāti

Microsof korporācija piedāvā InstaLoad tehnoloģiju, kura ļauj aktivēt baterijas neatkarībā no tā, vai ir pareizi vai nepareizi izvietoti to poli.

Dotais izgudrojums ieguva InstaLoad nosaukumu. Tā pamatojas uz jaunu kontaktu pielietošanas, kuri ļauj ierīcei iegūt enerģiju no baterijām neatkarībā no to orientācijas uz poliem (t.i. polaritātes). Principā, InstaLoad ir tikai akumulatora kontaktu mehāniska konstrukcija, kura neprasa speciālu elektroniku vai shēmu. Baterija ietver veselu pozitīvu un negatīvu kontaktu virkni no abām pusēm, nevis vienu pozitīvo kontaktu vienā galā un vienu negatīvo, otrā. Ļoti vienkārši un ļoti ģeniāli.

Pēc Microsoft prognozēm, jauna tehnoloģija ideāli der pielietošanai ierīcēs, kur ir nepieciešama bieža bateriju nomaiņa, ka arī to, kas darbojas ar vairākām baterijām vai tiek pielietoti smagos apstākļos. Turklāt InstaLoad tehnoloģija ir pilnībā mehāniska, un tai nav nepieciešams papildus enerģijas patēriņš vai dārgs aprīkojums.

Jauns Microsoft izgudrojums var būt viegli adaptēts darbam pastāvošās ierīcēs un savienojams ar vienreizējām un uzlādējamām baterijām vai CR123, AA, AAA, C un D tipa akumulatoriem.

Viens no pasaulē lielākajiem barošanas elementu ražotājiem Duracell jau ir ieinteresējies par jauno tehnoloģiju, bet Allsman Enterprises pat grasās izstrādāt policijas lukturu jaunu līniju. Tai pat laikā, Microsoft atļāva bezmaksas izmantot savu tehnoloģiju ierīcēs, kas paredzētas cilvēkiem ar redzes un dzirdes traucējumiem, ka arī izglītības nozarē.

Kā avots izmantota microsoft.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us