Microsoft ik sekundi pārdod 10 Windows 7 kopijas

Kompānija Microsoft paziņoja par 175 miljonu Windows 7 kopiju pārdošanu. Tās ir visātrākās operētājsistēmas pārdošanas visā datortehnikas vēsturē.

Šodien Windows 7 ir instalēta uz vairāk kā 15% datoru visā pasaulē. Ienākumi no Windows 7 pārdošanām pieauga par $1 miljrd. un sasniedza $4,55 miljrd. Lielākos ienākumus kompānijai nesa Windows un Office pārdošanas, laikā, kad produktu pārdošanas, kas saistīti ar meklēšanu Internetā un mobiliem telefoniem, bija mazāk iespaidīgi.

Tikai mēnesi atpakaļ Microsoft sniedza atskaiti par 150 miljonās Windows 7 kopijas pārdošanu. No šī brīža patērētāji un kompānijas iegādājās vēl 25 milj. produkta kopiju, t.i. pēdējā mēneša laikā tika pārdotas 9,97 Windows 7 kopijas sekundē.

Nav noslēpums, ka Windows 7 ir populārāka kā tās priekštecis Windows Vista. Saskaņā ar kompānijas Net Applications datiem, kura pēta operētājsistēmu pielietošanu novērojot 40 tūkstošu mājas lapu apmeklējumu, uz 2010.gada 21.jūliju Windows 7 sastādīja 14,4%. Operētājsistēma Windows Vista šādu atzīmi sasniedza tikai pēc 22 mēnešiem no pārdošanas sākuma.

Saskaņā ar citas pētīšanas kompānijas StatCounter datiem, Windows 7 ir instalēta 17,6% personālos datoros visā pasaulē. Abi šie skaitļi ne pārāk atšķiras no Microsoft iekšējiem datiem. Saskaņā ar Microsoft pārstāvja Brendona Leblāna paziņojumu, Windows 7 operētājsistēmai pieder 16% no operētājsistēmu tirgus.

Kā avots izmantotas Microsoft, Net Applications un StatCounter.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us