Microsoft iesaka ražotājiem nekavēties ar Windows 7 testēšanu

Daudzu nīstais un tajā pat laikā izmantotais Windows jau tuvāko divu gadu laikā tiks pie jaunas versijas – Windows 7. Ņemot vērā iepriekš pieļautās kļūdas, testēšanu atstājot uz pēdējo brīdi, kompānija Microsoft jau šobrīd ieteikusi sadarbības partneriem ķerties pie operētājsistēmas agrīnās versijas testiem.

Lai arī Windows 7 tiek solīts nevis kā pilnīgi jauns produkts, bet gan kā stipri vien pabeigtāks Windows Vista un Server 2008 apvienojums, tas tomēr prasīs milzum daudz pielāgošanas pūļu, tādēļ Microsoft vadība laikus ieteikusi nopietni darboties ar jauno Windows, kas dienasgaismu varētu ieraudzīt jau 2009. gadā. Ņemot vērā, ka izmaiņu sarakstā līdztekus programmu novietnei jeb „dokam” (līdzīgam kāds ir Mac OS) ir arī tādas funkcijas kā skārienjutīgā ekrāna atbalsts, jo ātrāk tiks sākta Windows 7 testēšana, jo veiksmīgāku rezultātu varēs piedāvāt klientiem.

[img]/images/upload/gates-ballmer.jpg[/img]
Ar šādu soli ražotājs cer izvairīties no visām lielajām problēmām, kādas bija vērojamas gan Windows Vista, gan XP pirmajos mēnešos pēc debijas; jo īpaši aktuāli tas ir ar 64 bitu operētājsistēmas versiju. 61 lappusi garajā paziņojumā partneriem teikts, ka ražotājiem nāksies izpildīt visas Microsoft uzstādītās prasības, pretējā gadījumā tiem netiks piešķirts „Windows 7 Compatible” vai „Certified for Windows 7” sertifikāts.

Jāpiezīmē, ka analītiķi pirmo oficiālo operētājsistēmas testa versiju cer ieraudzīt jau tuvāko mēnešu laikā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us