Microsoft gatavo videokameru Xbox 360 konsolei, kas padarīs spēlēšanu daudz aizraujošāku

Nintendo Wii konsoles īpašnieki jau izbauda aktīvo spēļu spēlēšanu, turot rokā nepieciešamo ierīci, tādā veidā ļaujot konsolei nolasīt ķermeņa kustības. Tagad arī Microsoft gatavo pārsteigumu Xbox 360 konsoļu īpašniekiem – videokameru, kas uzņems spēlētāja kustības un pārraidīs tās uz konsoli. Microsoft pārstāvji gan šo informāciju pagaidām atteikušies apstiprināt un komentēt.

Kamera izmanto 3-D tehnoloģiju, kas sniedz spēlētājiem precīzāku kontroli spēlēs nekā līdzšinējās spēļu kameras. Kamera visticamāk tiks prezentēta E3 videospēļu industrijas konferencē jūnijā, taču pārdošanā to droši vien redzēsim tikai nākamgad. Microsoft nesen iegādājās Izraēlas uzņēmumu 3DV Systems, kas izstrādājis šo 3-D kameru. Uzņēmuma galvenais izpilddirektors situāciju komentēt atteicies.

Šāda rīcība no Microsoft puses norāda uz to, ka uzņēmums vēlas panākt Nintendo, kas ir pašreizējās spēļu konsoļu paaudzes pārdošanas līderis. Lai gan Nintendo nesen izsacīja minējumus, ka drīz pieprasījums pēc Wii konsolēm varētu kristies, martā uzņēmums ASV pārdeva 601 tūkstoti konsoļu, kas ir vairāk nekā Sony un Microsoft kopā ņemot.

[img]/images/upload/20090513153922.gif[/img]
Raksta avots – [url=http://online.wsj.com/article/SB124215416209111679.html]The Wall Street Journal[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us