Microsoft gada beigās sāks pārdot netipiskas formas datorpeli Arc

Microsoft ražo ne tikai programmatūru, bet arī ļoti kvalitatīvu datoru perifēriju. Kompānijas ražotās peles spēj izciest vairākus gadus ilgu darbību ikdienā un daudzos gadījumos nostādāmas vienlīdzīgā plauktiņā ar Logitech. Programmu milzis prezentējis futūristiska paskata peli, kas vienaldzīgu neatstās nevienu.

Daudzu skatījumā pele ir vienkāršs datora atribūts, kuram izmaiņas formā veikt ir visai pagrūti. Taču Microsoft ignorējuši visas tehnoloģiju attīstības tendences par atsvaru ievietošanu, kaudzi papildu pogām vai ārkārtīgi precīzu vadāmību. Ierīce, kuras nosaukums vēl nav zināms (iespējams tas būs „Arc”), ir bez visām šīm tehnoloģiskajām iespējām, taču tai ir neredzēts un inovatīvs dizains. Tā ir arkas formā un ar tukšu vidu, tādējādi to iespējams salocīt uz pusēm un transportēt kaut kabatā. Arkas formas pele debitēs jau šī gada beigās – Ziemassvētku sezonā.

[img]/images/upload/arc_mouse_teaser_1.jpg[/img]
[img]/images/upload/arc_mouse_teaser_2.jpg[/img]
„Ar revolucionāro dizainu, kas veidots kā mēness sirpis, iespējams peli pārlocīt un samazināt gandrīz uz pusi, sniedzot patērētājiem pilna izmēra peles dāvāto komfortu, tajā pat laikā saglabājot klēpjdatora mazās peles portatīvumu. Arc ir modes pārstāvis un tam ir stilīgs uztvērējs, kas ir mazs un kuru iespējams atstāt datorā. Pele pieejama divās krāsās – sarkanā un melnā,” vēsta Microsoft pārstāvji, piebilstot, ka tā ir perfekta dāvana Ziemassvētkos un tās cena būs ne vairāk par 60 ASV dolāriem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us